Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már veletek, hogy bár nagyon tetszett valaki, még barátilag sem közeledtetek hozzá, vagy csak addig amíg a másik is elindult felétek?

Figyelt kérdés

Adott két ember,házasok. A vonzalom mindkettőnek nyilvánvaló/nak tűnik/. A férfi eleinte "barátkozik", a nő egy ideig nem biztos a szimpátiában-önbizalomhiányos- majd elkezd nyitni,/nem csábítani!/mire a férfi meghátrál. A kérdés az,ilyenkor mi jár a férfi fejében?


Nem az érdekel miért nem kezd viszonyba vele,hisz házasok,hanem hogy miért viselkedik így? Ha láthatóan bejön neki a nő,akkor nem az lenne a logikus,hogy ha más nem,legalább néha beszéljenek? Az élethelyzetük okán nem lenne semmi feltűnő abban,ha néha szóba állnak egymással,ismerkednének,barátkoznának. Most elszaladnak egymás elől,szerintem ez feltűnőbb


nők teóriái: -fél hogy ha közelebb kerül a nőhöz,nem bír ellenállni

-fél hogy a nő majd nem bír magával

-csak egósimogatás volt,mert kellett neki ennek a nőnek is a figyelme

-asszonynak feltűnt,befenyítette

-épp válságban volt a kapcsolta mikor kezdeményezett,de már megoldódott így visszavonult

-beijedt attól hogy látta,ebből valóban lehetne valami


köszönöm előre is a válaszokat! Sajnos az hogy megkérdezzük az adott férfit,kivitelezhetetlen


2018. márc. 29. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem fél, csak nem akar semmit. Inkább a feleségét választja, nem akar barátkozni, beszélgetni vele.
2018. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ha először akart? Mindent elkövetett,hogy összefussanak stb?
2018. márc. 29. 16:13
 3/23 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban vagyok. Ha jót akarsz magadnak te is elkerülöd. Mi beszélgetünk, de sokkal rosszabb így. Mindig bennem van a vágyakozás, utána csak örlődök és fáj a szívem. Ha van egy kis eszed, akkor igenis csak köszönsz és nem bonyolìtod a helyzetet. Ne akarj egy olyan férfival barátkozni, akivel nem lehet több köztetek, mert csak szenvedni fogsz.
2018. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.. Beszélgettünk,kicsit még udvarolt is.Amikor én is elkezdtem jeleket adni felé, továbbra is nagyon kedves volt,de elkezdett hátrálni.

Minél jobban szerettem volna tartani vele a kapcsolatot,annál jobban hátrált.

Végig kedves volt,és elmondta hogy úgyis reménytelen ez az egész a mi helyzetünk én,de valahol nekem mégis az jött le ,hogy ez az ő egójának nagyon jót tett.. Legalábbis ezzel vigasztalom magam,hogy csak jót az ő önbizalmát akkor,hogy látta akár lépnék is miatta

2018. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

* Jót tett az ő önbizalmának.. bocsánatot a helyesírási hibákért

2018. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék pár férfi teóriára
2018. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen,ha szimpatikus lenne a nő, akkor,ha viszonyt nem is akarnak,de legalább beszélgetnek

Próbálják a kapcsolatot tartani

Ezek szerint mégsem voltál szimpatikus neki? Vagy kezdtél túl sok jelet adni,sok lenni

2018. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A dolog ecceru. SEMMIT nem akar, csak te kombinalid tul.
2018. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem nem voltam sok,mert nem vagyok olyan nő aki ráhajt egy férfira,sem férfifaló,15 éve élek házasságban,eddig fel sem tűnt,hogy van más férfi is a világon.Mivel borzasztóan zavarban vagyok mikor látom-ő is- így ha akarnék se tudnék túl sok,vagy túl csábító lenni.
2018. márc. 29. 17:00
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha ő nem kezd el kerülgetni,eszembe sem jut hogy tetszenék neki. Szóval nem én kezdtem és nem kombinálok,simán csak meg szeretném érteni mi jár ilyenkor egy férfi fejében. Barátkoznék én vele,de érzem hogy tartja a 3 lépés távolságot. Hozzáteszem én is,de én tudom,hogy miért vagyok ilyen. Persze lehet hogy ő is azért ilyen amiért én,de mivel ő férfi,talán másképp gondolkodik. Plusz én régimódi nő vagyok már csak azért sem mennék oda mert ő a férfi.
2018. márc. 29. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!