Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire volt helyes döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt helyes döntés az egómra hallgatni?

Figyelt kérdés
Ha kellett nagyon egy férfi de nem tudtam túllépni azon, hogy mielött összejöttünk volna más csajjal enyelgett , habár érezte, hogy köztünk is alakul valami....

2020. márc. 23. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hálás lehet Neked, hogy így döntöttél. Senkinek semmi szüksége egy egós, buszke emberre.
2020. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Velem azért szakított az exem, mert amikor még csak ismerkedtünk, 1 randin voltunk túl, még egyszer találkoztam mással. Ez is csak úgy derült ki, hogy folyton féltékenykedett és kiszedte belőlem(megcsalni egyébként soha nem csaltam meg, nemis érdekelt mellette senki más). És ezért eldobta az 1 éves kapcsolatunkat. Aki ennyire hülye, már bocsánat, azért nemis kár. Még nem voltatok együtt. Akkor kit érdekel, mit csinált?
2020. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
az ego fiatalkorban ok, de az élet egyik célja az egotól megszabadulni.
2020. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#4

Az egyetlen célja. Minden más cél az egótlanság megvalósításából következik, tehát másodlagos.

2020. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elkap a rosszullét ahogy láttam ahogy pitizett a másiknak és átment papucsba .
2020. márc. 23. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem muszáj azonosulnod ezzel a rosszul léttel. Egyszerűen dönthetsz úgy, hogy fölé emelkedsz.

2020. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na várjunk, azért jött össze veled, mert a másik lány elutasította? Mert az már más téma...ha te csak szamár vagy, mert nincs ló.
2020. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes döntés. Az a nő sokkal jobban kellett akkor neki. Te meg találsz mást. Most, hogy azzal nem úgy sikerült ahogy tervezte mostmár ne másszon vissza hozzád.
2020. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi van, ha végig úgy tervezte, hogy engem meghagy második befutónak, az elsö mellett, és úgy van vele, hogy velem vagy összejön vagy nem, de azt semmiképp sem akarta elszalasztani és jól megvan vele amúgy, tehát összejött vele?
2020. márc. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!