Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! 18 éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 18 éves lánnyal összejönnétek 25 évesen?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válasza érdekelne.

Nemrég megismertem egy srácot baráti körből, jól elbeszélgettünk az érdeklődési körünk is hasonló és azóta minden nap chatelünk/beszélünk, és bókol, adja a jeleket néha viszont egyáltalán nem történik ilyen. Összezavar, nagyon. :D

Most még a vírus miatt sem tudunk találkozni, nem tudom mit csináljak.



2020. márc. 23. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
ez hol nagy korkülönbség? 30 évesen is voltak 18 körüli lányok az életemben. Most is 10 évvel fiatalabb a barátnőm.
2020. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem korkülönbség.

Szóval igen, össze.

2020. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hamvas rétihéja ***** válasza:
32%
Igen
2020. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Ekkora korkülönbség a férfi javára gyakorlatilag ideálisnak mondható, ha hosszú távú kapcsolatot akarsz. Méghozzá azért, mert a férfiak általában később komolyodnak meg, később akarnak családot alapítani. Az ismerőseim között két olyan lányról is tudok, aki nagyjából vele egykorú fiúval jött össze, és mindkét pár azért ment szét pár év után, mert a férfi egyelőre nem szeretett volna gyereket, családot, a nő pedig nem volt hajlandó többet várni erre.
2020. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
62%

Korkülönbség nem sok, de ebben a korban kicsit más, mint 30-40 évesen.

Én pont 25 vagyok. Ha 18 éves lenne egy lány elgondolkodnék egy kicsit rajta. Ha minden klappol, nem érdekelne, de ha csak olyan miért is ne alapon lenne, akkor még zavarna a kor.

2020. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Én még 27 évesen megismertem itt egy hamvas 17 éves nőpalántát! 😊

No szex, egyenlőre ismerkedünk.

2020. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Barátnőm 18 volt mikor összejöttem vele én meg 24. Nem lehet mindig csak a számok alapján dönteni. Páromnak már akkor részletes tervei voltak a jövőjével kapcsolatban, intelligensebb, talpra esettebb és pozitívan értve rugalmasabb volt mint a legtöbb szaktársam Msc-n.
2020. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán! 18 vagy, tehát nagykorú, ami már alapból okés, ráadásul 7 év korkülönbség teljesen normális hétköznapi eset!
2020. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köztünk 8 év van, én 22, ő 30 és nagyon boldogok vagyunk együtt:) Előtte csak velem kb egykorú párjaim voltak, de senkivel se volt olyan jó, mint vele.
2020. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak a személyiség számít.

Nálunk 21f és 27n éves korunkban született baba.

2020. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!