Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Koronavírus miatt távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koronavírus miatt távkapcsolat? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

Szoval a koronavirus miatt a legtöbb ország kormánya ugy döntött hogy lezárja határait . Ugyan ez az eset Magyarország és Szlovákia esetében is. Nem lakunk messze egymástól ( 20 km) munkahelyünk meg ugyan abban a városban csak két különböző országban . Én a magyar oldalon , ő pedig a szlovákon. A határzár óta távkapcsolatra kényszerültünk , amit őszinten bevallva nagyon rosszul viselek .


Kettőnk közül valószínűleg én viselem rosszabbul és sajnos a szemelyisegem is elég pesszimista . Hiszen a távolság nagyon sok kapcsolatot tönkre tett már és sajnos a miénk mèg elég friss . Január első hetében találkoztunk először és február óta vagyunk egy pár.


Sajnos észrevettem magamon , hogy szinte nem érdekel már semmi azon kívül hogy mikor tudunk újra beszélni vagy mikor lehetünk újra együtt , mikor lesz vége a határzárnak. Aggódom a kapcsolatunk miatt és szinte ez tölti ki az elmém nagy részét ( nyilván a koronavirus és az az miatti aggódás mellett ) . Nem adott rá okot hogy aggódjak és meg is bízom benne , de sajnos nem lehet megjósolni hogy mikor lesz ennek vége és mikor találkozhatunk újra . A legrosszabb számomra ez a bizonytalanság , hogy nincs konkrét dátum amit várhatók , amikor tudom hogy találkozunk .


Esténként 1-2 orat Skype-olunk , napközben is beszélünk telefonon és messengeren.


Hogy tudnám könnyebbé tenni ezt a saját számomra is ? Előre is köszönöm a válaszokat !



2020. márc. 23. 17:51
 1/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó kapcsolatot ez nem tönkretesz, hanem még erősebbé tesz. Így fogd fel, ha emiatt netán tönkre menne, akkor jobb is, hogy tönkre megy és örülj neki...
2020. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez elsőnek köszönöm a választ , nyilván erre gondoltam már én is , de igy is napról napra nehezebb . Ő egy pozitív személyiség és optimista is , ezért lehet hogy rajta nem látom annyira hogy megviselné. Nyilván nem szeretném ha szenvedne , csak jó lenne látni hogy neki is ugyan olyan rossz nélkülem . Mondja hogy szeret és hogy hiányzom neki , mégis van egyfajta hiányérzetem.


Második pedig én aggódom a vírus miatt és védekezem is ellene ahogy tudok , engem sem ez tart vissza . Hanem az hogy levannak zárva a határok , csak ugy ( dolgozokon kívül ) nincs átjárás , igy mi se tudunk találkozni . Nincs rá mód.

2020. márc. 23. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Most pedig nem segít az hogy szorognsz meg elkezdesz függeni tőle. Azzal eltaszítod még jobban.

GOndolj arra, hogy sok pár van ám így világszerte most, nem egyedi problémátok van.

2020. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!