Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

A párommal kb. egy évvel ezelőtt ismerkedtünk meg, ő is és én is 20 évesek vagyunk, ő Szombathelyen él én pedig Debrecenben, sajnos sokat dolgozik, meg ugye nem kevés a távolság köztünk, másfél hónaponta találkozunk négy napra. Úgy érzem már nem bírom, lelkileg nagyon kivagyok. Hiányzik.

Szerintetek mi legyen a következő lépés? Mikor kell felhozni az összeköltözést?



2020. febr. 19. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Másfél havonta találkoztok, az csak alkalmi szexkapcsolat szerintem. Költözzetek össze, akkor derül ki hogy milyen is a másik igazából.
2020. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az osszekoltozest akar most is felhozhatjatok. Realis, hogy valamelyikotok odakoltozzon a masikhoz? Akkor minel elobb tegyetek igy. De hagyni kell B tervet is, mert meglehet, hogy kiderul, nem illetek ossze/mas miatt szetmentek, es akkor egy idegen varosban vagy, uj munkahellyel, nem ismersz nagyon senkit...
2020. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

A távkapcsolat, az NEM kapcsolat!


20 évesen élj, és keress valakit a közeledben!

2020. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Közöttünk 400 km távolság van; én tanulok, ő dolgozik. Hetente vagy kéthetente hétvégén találkozunk, legtöbbször félúton, de van, hogy egymáshoz utazunk. Nála töltök minden szünetet és szakmai gyakorlatot. Na a lényeg, hogy sok időt és pénzt áldozunk az utazásra, de megéri,szeretjük egymást, boldogak vagyunk, akkor is ha hiányzik a másik hétköznap. Most végzek és összeköltötünk a nyáron.

Ha van lehetőség költözzetek össze. Ha nincs és felőröl ez a kapcsolat, akkor nincs értelme erőltetni.

2020. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Bár alaposan lepontozták, osztom a hármas véleményét. Lehet naponta pötyögni, meg sutyorogni a telefonba, de szerintem az messze nem olyan. Mintha eljárnának hozzád heti egyszer dugni kb.
2020. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!