Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy hagyjon minket nyugodtan anyukám?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy ő ha bejön valaminek a szobába nagyon sokat beszél.. És utána ki be járkál, meg amúgy is bejön nem is kopog pedig tudja hogy itt a barátom. Nincs kulcs nem tudjuk bezarni az ajtót. Tegnap is majdnem szexeltunk, csokoloztunk és még megkerdezte hogy zavare? Aztán meg mondta a hülyeségeket ami amúgy minket nem érdekel.

20 éves vagyok pasim 22


2020. márc. 26. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Költözz el. Ja, hogy közben azért arra jó anyuci, hogy eltartson? Akkor meg tűrd.
2020. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mert manapság egy 20 éves olyan anyagi helyzetben van, hogy hipp-hopp csak úgy el tud költözni.
2020. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
98%

Beszéld meg vele, hogy kopogjon. Nekem is ilyen volt anyám. Mikor tini voltam, úgy szoktattam le, hogy ha bejött kopogás nélkül, addig kopogtam a falon, míg ki nem ment és újra.

De első körben ülj le vele beszélni.

2020. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
2: Persze ha egy pasira mondják, hogy eltartatja magát, azt egyetértően bólogatva felpontozzátok. Nevetséges.
2020. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én azt sem pontozom fel, meg ezt a mamahoteles sz.r szöveget sem szoktam nyomni, senki nem tudja és nincs is semmi köze hozzá, hogy xy miért él még a szüleivel, akár 20 akár 40 évesen, akár férfi az illető, akár nő.
2020. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem lehetne zarat furassal felszerelni, vagy amugy sincs keznel meg sertodes.

Muszaj megmondani. Szerintem mar barat elott kis serdulokortol jar a kopogas, privatszfera. Nagyon tapintatlan ez. Muszaj szepen megmondani, de en meg utana is izgulnek.

2020. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Anyad kocso.g. Vegyel zarat es szereljetek be.
2020. márc. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
"Anya, ha nem tűnt volna fel, bszni akarunk. Szóval hagyj egy-két órát nekünk kiteljesedni és utána szervezz családi összejövetelt, köszi."
2020. márc. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem amúgy direkt csinálja, hogy ne csináljátok semmit.

Mert azért valljuk be, nem igaz, hogy nem érzi, hogy ez kiba.szott tapintatlan dolog.

Ha nincs lehetőség máshogyan együtt lenni, illetve nem áll mód a külön költözésre, akkor beszélj vele, mert magától nem fogja abbahagyni!


33/F

2020. márc. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerűen idegesíti, hogy a szomszéd szobában dugtok és véletlenül sem akarja hallani.
2020. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!