Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit csináljak hogy hagyjon minket nyugodtan anyukám?

Az a baj hogy ő ha bejön valaminek a szobába nagyon sokat beszél.. És utána ki be járkál, meg amúgy is bejön nem is kopog pedig tudja hogy itt a barátom. Nincs kulcs nem tudjuk bezarni az ajtót. Tegnap is majdnem szexeltunk, csokoloztunk és még megkerdezte hogy zavare? Aztán meg mondta a hülyeségeket ami amúgy minket nem érdekel.

20 éves vagyok pasim 22

márc. 26. 23:25  Privát üzenet  

A válaszok
Költözz el. Ja, hogy közben azért arra jó anyuci, hogy eltartson? Akkor meg tűrd.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 26. 23:28 Privát üzenet
Igen, mert manapság egy 20 éves olyan anyagi helyzetben van, hogy hipp-hopp csak úgy el tud költözni.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont márc. 26. 23:45 Privát üzenet
opened paradise nevű felhasználó válasza:

Beszéld meg vele, hogy kopogjon. Nekem is ilyen volt anyám. Mikor tini voltam, úgy szoktattam le, hogy ha bejött kopogás nélkül, addig kopogtam a falon, míg ki nem ment és újra.

De első körben ülj le vele beszélni.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont márc. 26. 23:50 Privát üzenet
2: Persze ha egy pasira mondják, hogy eltartatja magát, azt egyetértően bólogatva felpontozzátok. Nevetséges.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont márc. 27. 00:00 Privát üzenet
Én azt sem pontozom fel, meg ezt a mamahoteles sz.r szöveget sem szoktam nyomni, senki nem tudja és nincs is semmi köze hozzá, hogy xy miért él még a szüleivel, akár 20 akár 40 évesen, akár férfi az illető, akár nő.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont márc. 27. 00:14 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Nem lehetne zarat furassal felszerelni, vagy amugy sincs keznel meg sertodes.

Muszaj megmondani. Szerintem mar barat elott kis serdulokortol jar a kopogas, privatszfera. Nagyon tapintatlan ez. Muszaj szepen megmondani, de en meg utana is izgulnek.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont márc. 27. 01:39 Privát üzenet
Anyad kocso.g. Vegyel zarat es szereljetek be.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont márc. 27. 02:24 Privát üzenet
"Anya, ha nem tűnt volna fel, bszni akarunk. Szóval hagyj egy-két órát nekünk kiteljesedni és utána szervezz családi összejövetelt, köszi."

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont márc. 27. 02:57 Privát üzenet

Szerintem amúgy direkt csinálja, hogy ne csináljátok semmit.

Mert azért valljuk be, nem igaz, hogy nem érzi, hogy ez kiba.szott tapintatlan dolog.

Ha nincs lehetőség máshogyan együtt lenni, illetve nem áll mód a külön költözésre, akkor beszélj vele, mert magától nem fogja abbahagyni!

33/F

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont márc. 27. 03:40 Privát üzenet
Egyszerűen idegesíti, hogy a szomszéd szobában dugtok és véletlenül sem akarja hallani.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont márc. 27. 08:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukám miért nem hagy minket nyugodtan kettesben a párommal?
A baratommal nem rég vagyunk eggyütt és mondta hogy nyugodtan szilveszterezhetek a baratnőmmel meg hogy megy majd előtte a haverjahoz névnapolni. Érdemes varni vagy engedjem el?
A pasimnak megmondtam hogy mondja meg nyugodtan hogy ha nem akarja a kapcsolatot és ha nem akarja megértem . Erre ö meg csak a fejét rázta. Mit tegyek, várjak még, vagy hagyjam el?
Hogyan győzhetném meg apukámat, hogy elengedhet nyugodtan a barátomhoz, nem történik majd semmi bajom az úton?
Szerintetek ha egy 18 éves vagyok és osszejottem a 36 éves tanárnommel (nincs férje se gyereke) és szeretjuk egymást, de elég nagy a korkulombség, mit tegyek? Nyugodtan élhetunk...
Engedjem el nyugodtan?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!