Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el nyugodtan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el nyugodtan?

Figyelt kérdés
A barátnőm társas táncolni akar de én nem nagyon vagyok oda az ötletért...megbeszéltem vele de ő mindig is táncolt és most társas táncolni akar én nem tudok táncolni nem is áll hozzám közel és más pasival fog táncolni olyan mozdulatokat,hogy kicsit ki lennék valaki nem tudja volt már olyan ismerőse akik ez miatt elrontották kapcsolatukat vagy minden régi maradt és hogyan viselik? megbízok benne, hogy nem csal meg meg minden de én alig ha bírnám ki h sokan van egy másik sráccal és elég közel kerülnek egymáshoz! megköszönném a segítségeteket! 18F

2012. ápr. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben mennék vele táncolni. Jó az ha az ember jól csinálja.
2012. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem alig lenne időm rá, másik meg hogy nem is annyira az ízlésem társas tánc.
2012. ápr. 22. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen aerobik jellegő idétlenkedés nekem se jön be, de pl egyik ismerősöm West Coast swinget, oktat, és az bizony nagyon állat. Barátnőd mire menne?
2012. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
inkább ilyen latin stílusú táncot akar mert eddig modern tánc meg ilyesmi volt most már társas táncolni akar.
2012. ápr. 22. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Az se rossz, bár néha abban is el van tévedve a tanár, és összekeveri a táncot a négyütemű gyakorlatokkal. :D Egyébként a mozgásodon meg a testtartásodon is sokat segítene, de te tudod. :)
2012. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engedd el nyugodtan:)Mindenkinek kell hobbi! Ismerek olyan párt,akik mindketten társas táncolnak,de nem egymással,hanem van külön táncos párjuk!

Nemsokára össze is házasodnak:)

Szal nyugi:)

2012. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az engedjem el dolgot én soha nem fogom megérteni...Én csak közölném, hogy arra gondoltam társastáncra fogok járni, megkérdezném jössz-e, és ennyi, hogy elengedsz-e eszembe sem jutna megkérdezni. Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem mindenkinek lehet hobbija, és attól, hogy egy másik sráccal táncol még téged szeret, ha meg meg akar csalni azt mással máshol is megteheti. Ja, és szerintem menj te is, legalább próbáld ki egyszer milyen, egy alkalmat ki lehet bírni, még az is lehet, hogy megtetszik :) 24/L
2012. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egyrészt nem kell az engedélyed, másrészt ez csak tánc.
2012. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!