Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne értelme ráírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme ráírni?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen a kérdés feltétele, de a napokban már annyira szenvedek, hogy muszáj megkérdeznem ezt. (Meg pluszba kiírnom magamból)

Azt hittem 22 éves koromra már ’kinőttem’ ebből a hülye érzésből. Legalábbis fiatalabb, tinikoromban többször éreztem, azóta nem igazán volt ilyen. Pár hónapja kezdődhetett, hogy találtam egy híres, bár nem világhírű együttest. Onnan pedig egyre többet olvastam az együttes után, mindaddig amíg már jegyet is vettem a koncertjükre. Kb. egy hete viszont szinte már fájdalmas szinte jutott ez a rajongás az énekes iránt. Mivel személyesen nyilván nem ismerem nem szerelemnek mondanám, de a nap 24 órájából csak rá gondolok… Annyira szeretném felvenni vele a kapcsolatot, de közben tudom, hogy ennél gyerekesebb viselkedést nem is tudnék alakítani. Viszont úgy érzem, hogy elszalasztom a lehetőséget. Az egyértelmű, hogy nem én lennék az első, aki ilyen témában írna neki. A srác egyébként velem egykorú, imádja a rajongóit. Nagyon hülyeség csak így kapcsolatfelvétel gyanánt is írni neki? Gondolom ennél komolyabbra az esély még annál is kevesebb, hogy visszaír.


2020. márc. 30. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom ez a válasz sok női kérdésnél használható, bemásolom ide is. :)


Idealizálod, de közben közel sem biztos, hogy az, akinek hiszed. Ez tényleg ilyen tinilányos álomvilágban élő szint.


Felőlem csinálj amit akarsz, de ha jól megdug aztán otthagy, ne gyere nekem ide sírni, hogy "minden pasi szemét".


Amúgy gondolj már bele hány százan éreztek már ugyanígy, és hányan írtak rá eddig, mert biztos nem te vagy az első. Szerintem vagy mindet megfekteti, vagy már rohadtul unja.

2020. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos elsősorban, egyben gyerekes de hagyjuk az ítélkezést.

Tedd fel a kérdést magadnak.

Rá írsz, mi a legjobb ami történhet? és mi a legrosszabb?

futtasd le az agyadban, viszont ne igazodj egyik nézőpontodhoz sem és úgy tedd vagy ne tedd meg.

Tudod te is a választ egyébként, ha elhagynád az ítélkezést meg a kiagyalást hogy minek kéne történnie. 22/F

2020. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!