Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más nők is nézegetnek férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is nézegetnek férfiakat face-n vagy csak az én párom?

Figyelt kérdés
Elvileg minden remek köztünk de sokszor látom hogy férfiakat nézeget a facen a tevékenységnaplóba. Mikor rákérdezek akkor meg terel és zavarba jön. Mi a fene folyik itt
2020. márc. 31. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem nézegetek vadidegen pasikat sem facén sem máshol, pedig évek óta szingli vagyok.
2020. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam. De lányokat se.
2020. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem beszél őszintén, akkor mi sem fogjuk tudni a választ. Kérdezz rá, hogy a viselkedésével veszélyeztetni akarja-e a kapcsolatotokat, mert ha valami baja van, akkor inkább mondja meg.
2020. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem marha gáz az a kapcsolat, ahol valaki a másik tevékenységnaplóját stíröli. Nem tudom, néha én rá szoktam keresni pár fazonra, csak úgy kíváncsiságból, hogy mi van velük, de ettől még nem akarok tőlük semmit. Mondjuk ha akkor nem unatkoznék, biztos nem jutna eszembe :D

De te ismered a barátnődet, hogy mennyire szertelen, kicsapongó lélek!

2020. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézegetek pasikat, főleg akkor nem ha van párom. Szerintem ez nagyon gáz dolog tőle.

A másik ami feltűnt, hogy te meg azt nézegeted hogy ő mit néz. Ugye tudod hogy ez se oké?

2020. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem szoktam nézegetni pasikat, annyit tudok.

Nem feltétlen tartom neccesnek, lehet egy munkatársat vagy akárkit keresett meg (olyan nekem is volt már, hogy munkaügyben sokat kellett beszélgetnem valakivel telefonon, és megnéztem a profilját, mégis tudjak már mögé rakni valakit a hangnak), de ha zavarba jön tőle az azért árulkodó.

2020. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam rakeresni régen nem látott férfiakra. Régi ismerősökre. De csupán kíváncsisagbol. A párom is van hogy rakeres olyan csajokra akikkel régen jóban volt és kíváncsi vajon mi van velük. És akkor mi van :D én nem pasizas céljából O sem csajozós céljából.
2020. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!