Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudják komolyabb nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják komolyabb nők kikerülni azokat a 25-35as férfiakat, akik szinte csak a saját szüleik nyomása miatt szeretnének gyermeket?

Figyelt kérdés

-nem pedig azért, mert ők maguk már érettek arra Érzelmileg, Pszichésen is, hogy őszintén szeressenek egy gyereket és igy a feleséget is, egy család összességében, amelyben a feleséggel való párkapcsolatot ápolni kell érzelmileg és testileg is.

Ez egy általános kérdés és azoknak a nőtársaknak ajánlom, akik szintén találkoztak ilyen férfiakkal igy vagy úgy. Jó lenne pár hasznos ötletet, tapasztalatot megosztanunk egymással ezzel kapcsolatosan. Előre is köszönöm :).



2019. nov. 28. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy sok ilyen pasi lenne. Egy 25-35 körüli nő soha nem fogja leírni azt, hogy "nőtársaim". Te egy idősebb pasi vagy.
2019. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor félreértesz. ha úgy gondolod, hogy nem érted a kérdést, akkor ezt megértem. 30as nő vagyok. Menjünk kávézni egyet és én is meglátom, hogy te ki vagy.
2019. nov. 28. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán hallottam még ilyenről, az oké hogy nem akarják elkötelezni magukat mert inkább csajoznak még, de hogy csak a szüleik miatt akarnának gyereket...


Sokszor tapasztaltad ezt a srácoknál, hogy ennyire szöget ütött a fejedbe?

2019. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ettől függetlenül meg ezzel együtt is, ha 25-35 évesen azt látom, hogy túlságosan behódolós a kapcsolata szüleivel, inkább hagyom. Valószínűleg anyóspajtás nem csak a gyerekvállalás szempontjából állít mintákat, úgyhogy hamar észre lehet venni.
2019. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es: köszönöm, ez nagyon jó ötlet és sok hasznos dolog van a válaszodban :).
2019. nov. 28. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy a szülők mondogatják, hogy szeretnének végre unokát ilyen sok van, de nagyon ritka az a hülye férfi aki ezért csinál gyereket.


Olyanról viszont már hallottam, nem is egyszer, hogy a Nő nem akart gyereket el is döntötték tudta is a férfi, még is a férfi szülei állandóan csesztették őt, márpedig kéne gyerek....aztán a csaj elvált.

2019. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok notarsad, csak egy simma pasi. De messzirol buzlik az akit a szuleit iranyitanak. Lattam mar nem egy baratomon, biztos ki tudod szurni te is. Csak legyel veluk egy keveset. Tipikus jel ha sokat telefonal a szuleivel, ha amikor otthon vagytok nala akkor ugy tancol ahogy neki futyul anyuka apuka. Megalkuszik konnyen, nem all bele a vitakba.


Ritka az a szulo aki ugy manipulalja a gyermeket hogy imitt amott le ne lenne osszetorve szegenyke, es hogy te mint parja ne lass at az armanykodason.


Keress lazadokat, szabadsagharcosokat, olyanokat akiknek fontos az hogy jo legyen masoknak. ( Akiknek a v mint verbosszu a kedvenc filmuk ) :))

2019. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!