Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után, hogyan kérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után, hogyan kérte meg a párod, hogy legyetek párkapcsolatban? Milyen ember a párod, miért szereted/szeretted meg?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

SOha nem volt ilyen. Egyszerűen csak együtt voltunk.

Biztos nem dugnék senkivel hetekig, hónapokig, ha közben ő meg éli az életét, mert "nem vagyunk párkapcsolatban".

2020. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

6 éve ismertük egymást, aztán kb 3 hét alatt szerettünk egymásba. Nem kellett kérnie, találkoztunk, rózsával várt, megcsókolt és onnantól együtt vagyunk. 9 hónapra rá kérte meg a kezem, 10 hónappal ezután házasodtunk össze. 17 éve vagyunk együtt.


Mindent szeretek benne. Kedves, figyelmes, jó ember. Pont olyan idétlen humora van, mint nekem, fantasztikus férj és csodálatos apa.

2020. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt randi, nem volt kimondva semmi. Egyszerűen éreztük, hogy kellünk egymásnak. Alakult magától az egész. A házasság, gyerek is természetes volt, hogy kell nekünk.

Nincs olyan, hogy miért szeretem. Úgy egyben ahogy volt úgy szerettem meg és úgy fogadtuk el a másikat.

2020. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Az első randin, mercivel érkeztem, tudta én vagyok az igazi :P

Hihetetlen jó teste van, jó popsija, arca atlag tojásfejű, jó sok smink van rajta, nekem meg penzem van gondolom ezért van velem :P 19 evvel fiatalabb a kis édeském :P

2020. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés ez, mert szerintem inkább Amerikában szokás, akár hetekig több emberrel randizni, majd tisztázni, hogy akkor kivel jár hivatalosan is az ember. (A többit pedig nem keresi többet.)

Itthon az a bevett dolog, hogy csak egy emberrel járunk kézenfogva, csak vele csókolózunk, ezért ha ezek megvannak, akkor mi már párkapcsolatban vagyunk.

A férjemmel 12 éve találkoztunk. Kerülgettük egymást 3 hónapig, aztán megcsókolt és kézenfogva hazakísért. Ebből már tudtuk, hogy ettől kezdve nem kavarunk mással (sőt már előtte se nagyon, amikor kerülgettük egymást).

12 éve nagyon imponáló volt, hogy mennyire felnéznek rá a barátai, milyen sok ismerőse van, és persze, hogy mennyire helyes, sportos. Mostmár a humora, a gyereknevelési nézetei, munkamorálja az, amik a fontosabbak benne.

29/L és 34/F

2020. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!