Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Remélem ez az utolsó kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem ez az utolsó kérdésem jó hosszú időre. Elvagyok veszve de talán megtalálom az utam. Kell-e az ember mellé valaki vagy miért olyan jó párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan, hogy kötelező jelleggel "kell" párkapcsolat az életedbe. Ha éppen jól érzed magad egyedülállóként, és úgy érzed, hogy egy párkapcsolat csak elrontaná, vagy ha nincs időd kapcsolattal törődni, akkor az teljesen oké. Ne azért keress kapcsolatot, mert "kell" vagy "csak legyen valaki", hanem mert akarod.


Nekem személy szerint azért lenne jó, mert jó, ha az életedet meg tudod osztani valakivel, jó valakivel bensőséges, bizalmi viszonyban lenni, szeretve lenni, szeretetet átadni, és ez olyasvalami kötődés, amit a barátságaidból nem feltétlenül tudsz megkapni.

2020. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó szeretni és szeretve lenni.
2020. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatban jobb lenni, mint egyedül, de jobb egyedül, mint rossz kapcsolatban.
2020. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet.
2020. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 as pont ezt mondtam volna enis. Ment a zold kez :)
2020. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek 3 as ezt feltetkózom magamra :)
2020. febr. 25. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A személyiségtől is függ ez. Én introvertált vagyok. Volt egy időszakom, amikor éreztem, jó lenne valaki mellettem. Ma a munkám miatt rengeteg emberrel találkozom, és örülök, ha otthon egyedül vagyok.
2020. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!