Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, megengednétek egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, megengednétek egy átlagos kinézetű férfinek hogy az utcán átöleljen titeket? Azt mondaná hogy annyira szépek és vonzóak vagytok, hogy egyszerűen nem bír magával. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 18:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Én csak röhögni jöttem. 😂
2020. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Normális vagy?
2020. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem bír magával, akkor a pszichiátria zárt osztályán a helye, biztonságosan elzárva a többi embertől. És akkor még kedves voltam.
2020. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Rockarc ***** válasza:
94%

Gratulalok, hogy 44 evesen eddig jutottal. Szatirnak jo lennel.


Bar szerintem ez egy random szam es Balazska ujabb szemelyisegevel van dolgunk. Mostanaban elszaporodtak 40-es es 44 eves accountok a 29 helyett.


44F

2020. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. És nem azért mert átlagos kinézetű, hanem mert idegen.
2020. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem, egyrészt mert idegen másrészt pedig nem szeretem,ha hozzám érnek pl. munkatársaktól se szeretem, ha megfogják/meg akarják fogni a vállam.
2020. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

Vadidegennek? Biztosan nem. Én megijednék.


33N

2020. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy megengednénk,imádjuk a perverz vénembereket.
2020. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Jo kulseju se zaklasson, mert ez az. Igy az se kene, aki amugy erdekelne.
2020. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez azért sok mindent elmond azoknak a lelkéről, akik rúgással meg spray-vel reagálnának. Az nem tűnt fel esetleg, hogy először megkérdezné ezt, és aztán normálisan is el lehet utasítani nem? Emberhez méltóan.


Az érthető, hogy megijednének egy idegentől, de ahogyan írtam, ezt el lehet utasítani annyival, hogy "nem, mert ijesztőnek vagy furcsának találom", meg ilyesmi, és kész.


Vannak olyan emberek, akikben az ösztön erősebben működik, akiknek meg nem jut a másik nemből, azokban különösen.

Tehát, én úgy értelmeztem a kérdést, hogy először megkérdezné ezt a dolgot.


Aki meg "vénembernek" tart egy 44 évest, az vajon mit szólna hozzá, hogyha valaki majd őrá mondaná vagy írná azt ebben a korában, hogy "vénasszony"?


Ebben a dologban, a kérdésben szerintem semmi perverz nincsen. Nekem egyáltalán nem így jött át.

2020. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!