Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nőcsábász pasi szerelmes lesz egy átlagos lányba?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem létezik csak fordítva.
2020. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ha az a lány hoz valami számára különlegeset. Láttam már ilyet. Egy gyerekkorai haverom rengeteg csajt befűzött, tényleg ez volt az élete. Aztán egy teljesen hétköznapi csaj megfogta és házasok.
2020. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen
2020. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2020. febr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Olyan ez, mint pisztollyal lelőni egy legyet. Nem valószínű, de nem is teljesen lehetetlen.
2020. febr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Az életben bármi lehetséges! Több millió év alatt szinte már minden féle kapcsolat volt, nincs új a nap alatt. A történet ugyanaz, csak a szereplők mások.


Nekem soha nem okozott gondot a csajozás. Nem éltem vissza vele, nem voltam egy playboy, de jó sok partnerem, párom volt. Mindig a tartós viszony lebegett szemeim előtt, ám az ember tervez...

Elég sok szép, sőt, kifejezetten vonzó barátnőm volt. Mégis egy átlagos megjelenésű csaj tudott annyira megigézni, hogy feleségül vegyem. Okos, sőt, nagyon intelligens, humoros, életteli, kicsit hiperaktív, sokat beszélő nő. Tud csinos lenni, alkalmilag, de nem ez az életcélja. Ezer éve vagyunk együtt, két (tökéletes) gyermekünk van. Nem vagyunk gazadagok, nem rázzuk a rongyot, de megélünk, mert egymástól vesszük a lendületet. Mindenben számíthatunk egymásra!


(Neki előttem csak három párja volt, rövid kalandok, de nem zavarja, hogy nekem jóval több volt. Kamasz fiúnk tiszta apja, ragadnak rá a csajok. ;-) De úgy tűnik, nevelésünk megfelelően hat rá és jól kezeli mindezt. Egy barátnője van, akivel kiskorúk óta szerelmesek elválaszthatatlanok. Jó srác! Bízunk benne, soha nem fog visszaélni a lehetőségekkel, akárcsak szép kislányunk, ha majd odaér a párkereséshez.

2020. febr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Létezhet. Akkor szokott ilyen lenni, ha pl a nőcsábász pasi akar egy fix barátnőt, de mellette más lányokat is szeretne dugni.
2020. febr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Ne legyenek illúzióid.

Ha egy férfi bizonyos módon élte eddig az életét, akkor az nem fog megvaltozni. Lehet hogy beleszeret ideig-óráig, de aztán túl nagy lesz a kísértés, és félre fog járkálni.

Bár biztos hogy van kivétel.

2020. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Megfigyeltem, hogy a nőcsábászok egyszerűbb kinézetű hölgyeket választanak maguknak feleségnek (anyának).

Az után nem kell kepeszteniük, viszont a nő folyamatos rajongásában fürödhetnek.

2020. febr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Maximum a filmekben létezik.

Téged is meg akar dugni ahogy az összes többit.

Ne legyenek illúzióid.

2020. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!