Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kevésnek érzem magam hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem magam hozzá?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival aki nagyon magas szinten művelt, mindnehez hozzá tud szólni értelmesen és hatalmas a lexikális tudása. Én sem vagyok hülye, tanult vagyok, de messze vagyok attól, hogy mindenben legyen egy korrekt véleményem és mindenhez hozzá tudjak szólni.

Normális, hogy keveebbnek érzem magam nála és úgy érzem, hogy emiatt nem működne a kapcsolat?


2020. ápr. 1. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert ha ismernéd az erősségeidet és bíznál magadban, akkor tudnád hogyha nem is tudsz valamihez hozzászólni, neked megvan a saját "területed" és érdeklődési köröd, te ott vagy jó. Attól pedig nem leszel kevesebb hogy más valamiben jobb.


A másik hogy nem tudsz mindenben korrekt véleményt formálni, csak ha másokét fújod vissza (mivel nem vagy képes mindenben elmerülni, maximum felületesen ismerni). Ez lehet annak köszönhető hogy sok művelt ember között mozog és felszippantja a gondolataikat. A lexikális tudás sem jelent semmit, csak nagyon jó memóriát.


Lehetséges hogy a háttérben önértékelési gondjaid vannak, próbálj utána járni van-e ebben valami.

2020. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Ezen szerintem ne aggodj, a ferfiaknal nem ez a fo prioritas egy noben. Nem kell felnoni hozza, nem is kell vetelkedni. O a not keresi benned, nem a lexikont. Esetleg meg a barati kore lehet problema, ha a baratai is hasonloak, akkor ott akaratlanul is partvonalra szorulhatsz.


Amugy pedig a tanultsag pont azt hozza elo, hogy te masban vagy jartasabb, mint o, igy nem is lesz olyan nagy a kontraszt, hogy mindig o a tajekozottabb, mert lesznek esetek, amikor nem. Nem kell erteni, hogyan mukodik az indukcios fozolap, ha hasznalni tudod es hibatlan a produktum, amit eloallitasz. Akkor neked nem elmeleti tudasod van, hanem gyakorlati.


44F

2020. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem éreznéd kevesebbnek magad, akkor már rég barátzónáztad volna. Gondolkodj el ezen, és fejezd be az értelmetlen hisztit.
2020. ápr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítgasd magadat hozzá, te ebben, ő abban (mindenben) jó. Mindegy a dolog. Ha mindkettőtöknél megvan a kémi, akkor az számít. Amúgy meg tanító szándék is lehet ebben a helyzetben.
2020. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az érzés normális, de le kell küzdeni. A férfi nem kvantum fizikáról akar veled beszélgetni, attól boldog, ha átöleled, kedves vagy, főzöl neki egy húslevest pl.

Elmondok egy tanulságos esetet. Barátnőm többdiplomás, én szakmunkás. Bennem is volt ez a kevesebb vagyok érzés, kérdeztem, h miért nem egy professzor a párja, simán lehetne. Azt válaszolta, h volt ilyen, de az illető unalmas, teszetosza, humortalan volt, én meg vagány, laza, és vicces. Ezt szereti bennem, nem a lexikális tudást.

2020. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom is hasonló,néha én is azt érzem,hogy húú hol vagyok én hozzá,de ő ezt nem érezteti velem és nagyon jó hallgatni őt amikor olyan dolgoakt mesél amikről fogalmam sincs és tanulok tőle. Plusz én emiatt jobban fel is nézek rá úgyhogy ez inkább előny.

Sosem szerettem amikor úgymond én voltam az "okosabb" a kapcsolatban,nekem valamiért ebből fakad az,hogy felnézek a másikra vagy sem,hogy mennyire művelt.

2020. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!