Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol a határ a barátságban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a barátságban egy férfi és egy nő között? Mikortól több mint barátság, udvariasság?

Figyelt kérdés

Mik azok az apró dolgok,amik elárulják,hogy egyik mádik fel elkezdett valamit érezni?


N


2020. ápr. 3. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem állítólag a szemem mindent elárult.
2020. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Apró érintések, bámulás.
2020. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Erre elég könnyű egzakt választ adni.


Minden belefér a férfi-női barátság témakörbe, amit megtenne a férfi egy 120 kilós 2 méteres haverjával is (vagy a nő egy közeli kolléganőjével).


Tehát igen, belefér, hogy pl megölelik egymást (én meg szoktam ölelni a haverom váll-vállvetve), de nem fér bele, hogy mondjuk a fenekére csúsztassam a kezem (nyilván a havernak sem ragadom meg a hátsóját)


Ez a teszt általában jól működik annak terén, hogy eldöntsd, már átlépted a határt, vagy még a határon belül vagy.

2020. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Apró dolgokból nem biztos,hogy észreveszed, főleg ha közeli, régi barátság fűz össze benneteket. Abba belefér az érintés,az erősebb érdeklődés, a "szeretgetés".

Én azt gondolom,hogy zavarban lennék ha a pasi barátom iránt többet kezdenék el érezni. Fontosabb lenne az hogy nézek ki amikor találkozunk,és zavarba jönnék ha megérint, megölel.


Egy pasinál is lehet ezeket érezni, hiszen Ő is adhat jobban magára, zavarba jöhet, és az öleléséből, pillantásából érezheted,hogy a régi-e még, vagy változott.


Én nagyon jól ismerem a pasi barátom minden reagálását, tehát azonnal tudnám ha elkezdeni a részéről más irányba menni a barátság érzése.

2020. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Az, ahogy rád néz mindent elárul.
2020. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Amit a 3-as írt, zseniális!
2020. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg jó a 3-as válasza, de én a pasi barátommal 20 éve nem kerülök olyan helyzetbe,hogy ezt tesztelni tudjam.Üdvözöljük egymást, ehhez tartozik az ölelés, de attól,hogy nem csúsztatja a fenekemre a kezét még érezhet bármi egyebet.

Hozzáteszem: volt már olyan pasi aki megpróbálta, barátságtól és érzéstől függetlenül,mert pasi, és mert kellően merész.

2020. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közli veled, hogy többet érez és randira hív. Addig csak te látod bele bármibe azt, amit akarsz.
2020. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!