Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom túltenni magam valakin?

Figyelt kérdés
Hosszú történet, nem szeretném leírni. A lényeg, hogy az illetővel már kb november óta nem beszélek, és akkor is egy kínszenvedés volt már az egész. Viszont azóta is rendszeresen álmodok ezzel a személlyel, és mindig amikor azt hiszem már túl tudnék lépni, vagy eszembe jut, vagy álmodok róla és megy a levesbe az egész, ott vagyok, mint hónapokkal előtte.
2020. ápr. 4. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtad múlik. Valamiért nem tudod elengedni, pedig ebben semmi misztikum nincs. Az agyadban kell helyrerakni, hogy miért nem működött és nem hiába van így, majd nem társítani hozzá a vágyat. Nem csak egy ember lehet rád hatással, nem csak egybe lehetsz szerelmes, nem szabad egyetlen emberbe kapaszkodni (főleg ha nem működtt).

Keresett azóta? Valószínűleg nem. Kölcsönös a dolog? Nem hiszem. Mit okoz neked ez az egész? Csak fájdalmat, hiányt és hátraltatást.

2020. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
A legegyszerűbb újabb lehetőségek után nézni, de leginkább emberi kapcsolatok szempontjából. Nekem az köti le az ilyen jellegű figyelmemet, hogy másokkal foglalkozom, akik újak az életemben. Segít elfeledtetni kicsit a régit, ami már nincs is, és nem is lehet.
2020. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem keresett persze. Hát most találkoztam volna valakivel, de keresztbe tett a karantén, szóval nem segít hogy itthon ülök egész nap...
2020. ápr. 4. 10:58
 4/9 Noren1989 ***** válasza:

Hobbik, random beszélgetések?

Tűzz ki napi célokat, amiket el akarsz érni.

2020. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz elengedni olyan személyt aki fontos volt egykor, de nem szabad leragadni a múltban mert mérgezi a jelened / jövőd. Ahogy már írták is, gondold át hogy mi miatt lett vége, s hogy ha benne maradtál volna a kapcsolatban megérné-e neked. Adj esélyt magadnak, hogy valakivel tényleg boldog legyél, megkapd, amit ettől a kapcsolattól már nem kaptál volna. Koncentrálj arra a személyre akivel találkoztál volna, s hidd el sikerülni fog túl tenni magad rajta. (Nincs még teljes kijárási tilalom nincs minden veszve)
2020. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak azért kommentelek hogy kövessem a kérdést mert ugyanígy vagyok.

Legrosszabb mikor napokig szinte eszedbe se jut aztán hirtelen vele álmodsz (mint én ma).

Tény hogy a mostani bezártság nem segít mondjuk.

2020. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd össze magadnak, hogy mit mondanál neki, mindent, ami jó-rossz egyaránt. Aztán tedd el ezt a papírt olyan helyre, ahol nem fogod percenként keresni, belebotlani. Majd foglalkozz olyan tevékenységgel, amit szívesen teszel. Amikor már nincs ez a mostani helyzet, kérd meg hogy találkozzatok, és mond el neki mindent, amit szeretnél vele közölni.

Ne gondolj rá közben, hanem foglald el magad valami értelmes tevékenységgel, mert így csak magadat szívatod? Gondold át: ő is ennyit agyalhat még rajtad?

2020. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem írtam le, így lettek is félreértések. Logikus is mondjuk, én is ezt gobdoltam volna amit ti. Igazából nem voltunk együtt. Msssze lakunk ezért jó sokára találkoztunk is, viszont minden nap beszéltünk hónapokig. Amikor találkoztunk is, még akkor is minden rendben volt. De végül aztán kiderült, hogy minden hazugság volt és valójában semmi nem volt igaz azokból amiket beszéltünk vagy mondott, hogy akar tőlem meg az élettől. Bár ezután még egy pár hónapig beszéltünk, és úgy volt megbeszélve, hogy legközelebb én megyek le hozzá, de ezek a dolgok amik voltak és kiderültek akkora kés volt a mellkasomba, hogy én nem mentem, jöjjön ő. Aztán persze nem tudtunk újabb "randit" egyeztetni, úgyhogy semmi nem lett és szép lassan vége lett a beszélgetéseknek. Ezek amiket nem részleteztem, nagyjából egy 10 hónapos időszakot öleltek fel. Igazából amiért képtelen vagyok túltenni magam, az, hogy egyszerűen nem tudom mi a magyarázat arra, hogy ezt az "egészet" megcsinálta amit megcsinált. Nem tudom hogy mi volt igaz és mi nem. Ez frusztrál nagyon. Ami a legjobban megfogott benne az elején az, hogy nagyon hasonlóan gondolkodtunk sok dologról. Szóval ami igazán zavar, hogy nem tudom, hogy most elvesztettem e egy lehetőséget valakivel akivel tényleg ennyire hasonlóak voltunk, vagy valójában amit mutatott magából és aminek hittem, sose létezett? Remélem érthetően fogalmaztam. Bár amilyen hosszú lett ez az egész, akár már le is írhattam volna az egész történetet. Ha szükséges holnap lefogom. Bár félek hülyének néznétek. Mondjuk én is annak nézném magam ha az egészet hallanám.
2020. ápr. 5. 00:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Kívülállóként
2020. ápr. 5. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!