Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő túltenni magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő túltenni magad valakin? Szeretném ha újra meglenne a tűz köztünk, van ötlete valakinek hogy hogy érhetem el újra?

Figyelt kérdés
A szerelmemmel 2éve vagyunk együtt. Nagyon sok mindenen átmentünk együtt, jó-rossz, volt minden. De nagyon boldogok voltunk. Ő szakítani akar mert már nincs meg az a tűz ami régen volt. Fel lehet ezt éleszteni? Mindig is úgy éreztem hogy ő az igazi, és mindent megadnék hogy vele élhessem le az életem. Már szinte mindent azért csináltam hogy vele kialakuljon egy jó jövő. Ő lehet csak kalandokat keresne, ami nem jönne össze más okokból, egyszerüen nem viheti haza azt akit akarna.. és ő se mehet máshoz. Úgy érzem lenne esély feléleszteni a tüzet, 270kmre lakik de mindig megoldottuk a találkozást. Engem a családja szeret és az én családom is családtagként szereti. Megszünt a mávos kártyája de most főleg miattam elérte hogy legyen újra. Ennek örülök mert sok helyen nem voltunk még Budapesten ahova szívesen elvinném. Nagyon szereti Pestet.. Valaki tud tanácsot adni hogy mivel lobbantsam be a tüzet? Nagyon sok témánk van, sok közös érdeklődési körrel és szeretném megpróbálni, ha meg nem megy, vagy menni szeretne akkor elengedem. Nagyon fontos nekem és nagyon rossz lenne elveszíteni, mert már most úgy érzem hogy kitépték a szívem és kongok az ürességtől. Köszönöm a normális válaszokat.

2019. szept. 21. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Honnan jött ez az Ő lehet csak kalandokat keresne meg nem viheti haza azt akit akar?
2019. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!