Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelemmel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemmel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal hogy sosem szeretne velem komoly kapcsolatba kezdeni.


Ámbár panaszkodik hogy neki sosincs siker élménye a nőkkel.


Én viszont szerelmes vagyok belé, tudom azt hogy vágyódik rám de legfeljebb testi kapcsolat alakulna ki ebből.


Én ebbe nem mennék bele ezért nem is beszélek az érzéseimről.

10 év van a javára.

23 L


2020. ápr. 15. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Elsőre szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2020. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
És a viszonzott szerelemnek pusztán ez a 10 év az akadálya?
2020. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar. Szerintem őt sem. Azt érzem panaszkodik hogy nincs senkije, de ha valaki komolyan gondolná vele akkor hátrál. Ezért sem mondtam el neki az érzéseim.
2020. ápr. 15. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy jól érzed-e, hogy elmenekül a közeledések elől, és hogy miért van ez. Lehet, hogy ő is vágyna egy tartós kapcsolatra, csak valami miatt képtelen "feloldódni", képtelen igazán kötődni bárkihez is.
2020. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Minden nővel normális. Tényleg mindenkivel. Egyedül velem nem az. Engem nem vesz ember számba. Néha kedves néha el nem tudom mondani mekkora tahó velem, azt tudom fizikailag vágyna rám. Tisztán látszik de nem hiszem ennél többet akarna, csak nem értem miért nem hajlandó engem felvenni pl közösségi oldalra, vagy bármi pedig nem nyomulok. Ha kedve van keres ha nem akkor nem foglalkozik velem.


Minden más nővel illedelmes.

2020. ápr. 15. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Általában akkor "kivételeznek" így az emberek másokkal, ha bejön nekik az illető, csak éppen nem tudnak mit kezdeni a helyzettel. Van, aki a kiszemeltje körül legyeskedik, míg másokra magasról tesz, van, aki meg éppen ellenkezőleg cselekszik, és mindenkivel jól elvan, csak éppen azt kerüli, aki tetszik neki. És van olyan, aki "idiótán" viselkedik, mint egy kiskamasz. Ha nem tisztázod vele a dolgokat, akkor a végtelenségig is őrlődhetsz, közben meg elmennek a fejed fölött az évek, megöregszel, és lehet, hogy olyanra pazarolod az idődet, akivel úgysem lesz semmi. Ha egyikőtök sem veszi a fáradságot, és nem kezd el nyíltan beszélni, akkor abból semmi sem lesz, de ha megpróbáljátok tisztázni a dolgokat, akkor abból még lehet valami.
2020. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megfogadom. Megpróbálok vele beszélni. Veszteni valóm nincs.
2020. ápr. 15. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Hajrá, sok sikert, legfeljebb beigazolódik az, amit már eddig is sejtettél. De akkor legalább le tudod zárni magadban a dolgokat, és nem őrlődsz, nem futsz egy olyan szekér után, amelyik nem vesz fel. Amíg nem tisztázod a helyzetet, addig titokban mindig reménykedsz, hogy hátha mégis akar téged, csak... Lehet, hogy elutasítás lesz a vége, ezt nem tudhatod, és ilyen esetben nyilván fájdalmas lesz szembesülni az igazsággal, de egy idő után vége lesz, a jelenlegi gyötrődés viszont hosszabb távon teheti tönkre a lelkedet, ráadásul talán el is vesztegeted a legszebb éveidet.
2020. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na most melyik marha pontozta le a válaszaimat? Gondolom, annyi IQ-ja nincs, hogy valami értelmeset is hozzászóljon a kérdéshez.
2020. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit akarsz egy 33 éves infantilis emberkétől?

A hapsi leragadt 14 éves korában.


Mit fogsz ettől ebből kamatozni?

2020. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!