Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet ismerkedni koronavír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Hol lehet ismerkedni koronavírus idején és a munkahelyen kívül egy 30-as nőnek?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az, hogy egy 30-as nőt csak a 40-es férfiak találják meg? És interneten miért csak egyéjszakást keresnek maguknak a férfiak? Munkahelyen is ismerkednék, de a többség már családos és tanfolyamra nincs pénzem, ahol esetleg ismerkedhetnék még. Vélemények? Bulikban van lehetőség vajon? Ott meg totál részeg mindenki.... ahogy észrevettem, ott sem lehet.

2020. ápr. 24. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
sehol, maradj otthon, majd ismerkedhetsz pár hónap múlva
2020. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Bárhol ismerkedhetsz, csak nem most.
2020. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Én is így gondolom 27 évesen férfiként.

De nálam azért visszataszító egy 30 as nő, mert ha van már gyereke akkor nem akar majd tőlem, ha nincs akkor meg lehet lemondott róla. Max. akkor jönnék össze 30 feletti nővel ha határozottan tudná, hogy pár éven belül gyereket akar tőlem. Ha már van gyereke akkor esélytelen.

Ha fiatalabb nőnek van 25 alatti akkor nem gond, hiszen még lehet tőlem is neki.


A 40 éves férfiak is biztos úgy vannak, hogy van már gyerekük, vagy nem is lesz és nem gond ha a nő már túl van azon a koron hogy vállaljon.

2020. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tinder aztán válogatsz, nem nagy tudomány.
2020. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 27f vagyok de engem nem érdekel hogy a nő vagy én vagyok az idősebb.
2020. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy ne az magyarázzon már egy 30-as (vagy bármilyen korú) egyedülálló nőnek, aki kb. semennyit nem volt még ebben a helyzetben. Akinek egyszerűen csak mázlija volt, és itt, a gyk-n találta be nem valami beteg, rémes fazon, hanem egy normális ÉS számára is megfelelő, vonzó férfi.
2020. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Feszkós bizony. Te is az lennél a helyünkben. Fogalmad sincs, milyen évekig full egyedül r*hadni vagy mindig csak olyanokba belefutni, akikkel aztán szakíthatsz vagy eleve belekezdeni is kár bármibe. Minimum baromira unalmas. Minimum...
2020. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

"Feszkós bizony. Te is az lennél a helyünkben. Fogalmad sincs, milyen évekig full egyedül r*hadni vagy mindig csak olyanokba belefutni, akikkel aztán szakíthatsz vagy eleve belekezdeni is kár bármibe. Minimum baromira unalmas. Minimum..."

Persze, de nem jogosít fel semmilyen élethelyzet arra, hogy egy embert kiemelve kötöszködj, csak azért mert neki jól alakult...nem ettől lesz társa az embernek, sőt, csak a másik, negatív irányba tolódik minden.

2020. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Írhatsz!

Ötvenes F

2020. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
De talán annak, akiknek jól alakult, sem kellene cinikusan odaböknie a szerencsétlenebb helyzetűnek, hogy maradjon szépen nyugton a 3,14tsáján, nem kell "függősködni", eddig is kibírta... Ja. Csak más hiába marad nyugton a fenekén, nem ír rá élete szerelme kb. a semmiből.
2020. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!