Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha párom szeretkezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha párom szeretkezni akar szex helyett?

Figyelt kérdés
A napokban benyogte nekem az a kerdest, hogy milenne ha szeretkeznenk is. Akkot meg nem ertettem nem is huztam magamat fel rajta. Viszont a napokban osszevesztunk, es jobban bele ment a temaba miszerint nem baszni szeretne hanem szeretkezni. Nekem a szeretkezes nemtudom mit jelent, bizonytalan vagyok vele kapcsolatba, ezek utan. Tokeletes szexualis eletunk volt, legalabbis en azt hittem. Vagy mit gondoljak? Elhagyjam?

2020. ápr. 27. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyet jobb is elhagyni.
2020. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Melyikötök milyen nemü?
2020. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
En lany o fiu
2020. ápr. 27. 17:25
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Először a párod, aztán az exed aki zaklat. Lehetnél kicsit következetesebb.
2020. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lany letedre nem tudod mit jelent neked a szeretkezes?
2020. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Terneszetesen tudom mit jelent a szeretkezes. De nekem szexualisan a gyors es vad dolgok jonnek be.. oke h lassan szerelmesen de az annyira nem izgat fel.. meglehet elni az erzelmeket vadabban is foleg ha akkora vonzodas es vagy van bennunk.. kinek milyen a szexualis igenye nem egyforma..
2020. ápr. 28. 08:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a szomorú a kapcsolatotokban, hogy nem tudtatok kommunikálni egymással. Ő se veled, és bizony te se vele, ill. nem figyeltél rá eléggé. Azért meg lehet azt tenni, hogy ne mindig csak úgy legyen, ahogy te akarod... már ha valóban szeretted... ha nem, akkor nincs miről beszélni, ezt a szemébe kell mondani, hogy nem is szeretted, sajnálod, hogy önző voltál, és hülyítetted, de már meguntad, vagy akármi.
2020. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!