Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez a pasas szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez a pasas szeret, szórakozik vagy nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy férfival, a cégnél ahol dolgozom. Barátnője van aki szintén ott dolgozik, ezért nem is foglalkoztam vele különösebben. De egyszer a dohányzóban valahogy összekeveredtünk tök jól elbeszélgettünk aztán bejelölt facebookon és nagyon sokat beszélünk ott is, ràadásul 10ből 8 alkalommal ő az aki a beszélgetést kezdeményezi.

Nagyon jóban lettünk ez alatt a kb fél év alatt és az az igazság hogy én többet kezdtem érezni iránta mint barátság és ezt a tudomására is hoztam mert korrekt akartam lenni meg persze érdekelt hogy mit szól hozzá mert úgy èreztem talán ő is többet érez (pl olyanokat írt hogy szeretne velem lenni meg de jó lenne átölelni, megcsókolni, ilyenek, élőben is volt hogy megsimogatta a hajam vagy a karom meg olyan kedves volt mindig és segítőkész).

Persze soha nem volt semmi olyan köztünk amivel megcsalta volna a barátnőjét sem csók semmi. Én most hogy bevallottak neki hogy szeretem elhívtam hogy találkozzunk és beszéljük meg személyesen de nem ment bele. És mondta hogy nagyon szép vagyok és csinos de neki ott a barátnője akit szeret meg a korkülönbség is sok köztünk (én vagyok 25 ő 42).

Ezt tudomásul vettem ezért mondtam neki hogy rendben van de akkor a továbbiakban hagyjuk ebbe ezt hogy írkálunk meg hasonlók mert nekem nagyon rossz ez így, akkor azt mondta megérti ezt és oké.

De azóta is gyakran ír, keres, érdeklődik, olyan mintha mit sem mondtam volna, ha mondom neki nem ebben egyeztünk meg akkor azzal jön hogy akármi is van neki én fontos vagyok és nem akar elveszíteni. De direkt rákérdeztem biztos nem érez-e irántam valamit és váltig állította hogy nem, csak barátságot.

De nem értem ha ez így van miért írkál még miért keres? Féltékenykedni is szokott. De ha nem szeret csak barát vagyok neki akkor miért?

Hogy le akar velem feküdni csak azt sem tudom gondolni, mert lett volna lehetőség rá és nem élt vele (sajnos inkább rajta állt hogy nem lett semmi én sajnos meg voltam szédülve már akkor érte és belementem volna).

Szóval most teljesen tanácstalan vagyok mert én szeretem ezt az embert minden ellenére de ha el kell engedni elengedem, de nekem most olyan mintha ő nem tudna elengedni engem, és összezavar.

Bocsi a kisregényért, csak olyan jó volt kiírni magamból. Ti mit gondoltok, lehet hogy mégis szeret? Vagy játszik? Vagy ő se tudja?

Ti



2019. jún. 8. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam végig, de had kérdezzem meg.

Amikor egy olyan férfival ismerkedtek, aki simán flörtöl veletek a barátnője mellett, akkor miből gondoljátok, hogy jó ötlet össze állni vele, és veletek ezt nem fogja megcsinálni?


Komolyan érdekel! Vagy ez ennyire tök mindegy? Ez már oké ma?

2019. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 AndrejjaMarijann ***** válasza:
65%
Játszik veled, a barátnőjét pedig nem csalja, viszont nagyon szemét a háta mögött. Ebben te is ludas vagy, felejtsd el ezt a foglalt pasast, töröld az üzeneteit, ne válaszolj és képes leszel túllenni rajta. Megnehezíti a dolgod, mert egy görény, tudja, hogy szereted és nem hagyja, hogy elfelejtsd. Felnőtt nő vagy, ne akarj második lenni senki életében!
2019. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hízeleg a hiúságának, hogy odavagy érte. Nem veszi komolyan, hogy neked ez így rossz, ő jól elvan. Nem túl empatikus, a barátnőjével szemben sem teljesen korrekt.
2019. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
42 évesen ő már egy rutinos róka, pontosan tudja, hogy szabad bejárása van a bugyidba mostantól. Hogy szeret-e, vagy szórakozik? A napnál is világosabb, és amúgy neked is elmondta: a barátnőjét szereti, vele akar lenni. Hogy te miért pörögsz még mindig rajta? Csak te tudod.
2019. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

EGy 42 éves, középkorú férfi hiúságát legyezi, hogy egy 25 éves lány így fut utána. Nem akar mást, neki ennyi elég.

Ha van egy kis önbecsülésed, akkor többet nem beszélsz vele.

2019. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mire vágyik egy csomó kapcsolatban élő férfi. Kalandra. Ismerkedésre. Flörtre. Arra, hogy megismerjen valakit. Új érzéseket éljen át. Hiányzik az, amit egy kapcsolatban már nem kaphat meg. Sokszor a szex szóba sem jöhet. Vagyis, egyáltalán nem fogja erőltetni, mert tökéletes számára ez a "randis" időszak, hogy megélje azt amit otthon már nem kaphat meg. Mivel úgy ismeri a másikat, mint a tenyerét. A szex pedig ebbe sokszor belerondít.
2019. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, igaza van annak aki írta hogy én is hibas vagyok, tudom hogy nem szabadott volna idáig sem eljutnom vele.

Ezekre gondoltam én is amiket írtatok de tudjátok milyen ez az idióta szerelem teljesen vakká teszi az embert és minden kis szarban a reményt látja. Ezért tettem fel a kérdést, de mostmár világossá vált számomra hogy a kellemetlen sejtéseim az igazak és felejtsem el a romantikát.:(

De az nem igaz hogy futok utana erről egyáltlán nincs szó. Igen bevallottam neki amit érzek de utána nem kerestem egyáltalán és előtte is inkább ő írt nekem sokszor meg azóta hogy mondtam elengedem azóta is ő keres mindig és minden alkalommal elmondom neki hogy ez így nem jó. Nem futok utána.

2019. jún. 8. 12:52
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Ego tunning vagy, egy játékszer. De no para, nem csak te a barátnője is (sajnos). Jellemtelen férfi, mindenki csak eszköz az ő kis világának megszínesítéséhez. Akkor ehhez asszisztálni, vagy ennél többre tartod magadat, az érzéseidet? Tudod a dolgod, ha van benned önbecsülés: tiltás, no kontakt, a hapsit tüntesd el az életedből, a szívedből.
2019. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Neki szipmplán csak tetszik, hogy egy fiatalabb lány nyomul rá, te meg egy olcsó, gátlástalan, nyomulós kis ribi vagy.


Amúgy még évekkel ezelőtt a volt legjobb barátnőm pasija is elkezdett írogatni facen, már nekem volt kellemetlen, ezért elég hamar rövidre zártam, és nem válaszoltam, akkor megértette mi a szitu. Neked is szépen ignorálni kellett volna a sok üzeneteit, de nyilván tetszett, hogy van aki írogat. De végül is összeillenétek, 2 gusztustalan alak.

2019. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerelmes vagy, vagy nem. Egyet tarts a fejedben. Nézd meg a szituációt. Te vagy az áldozat a férfi a vadász a barátnője meg szinte egy skalp amit már fel akasztott otthon a falra. Ha nem akarsz úgy járni mint az aktuális barátnője, vagy csak nem akarsz egy háromszögbe célpontá válni akkor szálj ki a körhitából.


Vannak akiknek a kapcsolatban nagyon szabad lelkül van és nem tartják a hűséget alap dolognak. Ezért kavarják azt amit tudnak.


Ha neked érdeked egy munkahelyen mocskos dolgokba belekezdeni hát csináld. Ha nem akkor hagyd a fenébe.

2019. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!