Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 35 éves vagyok,172/55, szőke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok,172/55, szőke, kék szemű. Diploma, nyelvvizsga van. Ennyi idősen tudok még pasizni?

Figyelt kérdés
Félek hogy unalmas öreg kóró vagyok.

2020. máj. 1. 14:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha sosem tetted nehéz lesz. Főleg, hogy ilyen prekoncepcióid vannak.
2020. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Pasiztam, pasizok, csak az életkorom aggaszt. Mikortól számít az ember öregecskedőnek?
2020. máj. 1. 14:26
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
Ven pitsa vagy,pókhálózni kellene?
2020. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ, milyen pasit szeretnél és milyen célból. Ez két nagyon fontos paraméter. Más szükségeltetik a szex kapcsolatra váró jó pasik és a komoly kapcsolatra váró jó pasik beszerzésére. Utóbbi ugyanis majdnem lehetetlen, de az első nem nehéz, ha nézel ki valahogy.

Ha átlagos is megfelel, tovább bővül a kör. Engem a megfogalmazásod zavar egy kissé. Kb annyira éretlen, mint amikor a pasik "csajoznak". Számomra a csajozás/pasizás mást jelent, mint az, hogy szeretném megtalálni életem párját. Szóval pontosíts.

2020. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

"Diploma, nyelvvizsga van."


És? Állásinterjú ez, vagy mi?

2020. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Pasizás: flörtölés, laza szexkapcsolat, egyéjszakás, ilyenek. Nem férjet keresek. Az érdekel, hogy el tudom-e csavarni a férfiak fejét ennyi idősen, meg mondjuk majd 1-2 év múlva is.


Nekem a diploma, nyelvvizsga fontos és alap.

2020. máj. 1. 14:31
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

"Nekem a diploma, nyelvvizsga fontos és alap."


És? A pasinak meg akit kinézel, lehet, hogy tök mindegy van-e diplomád/nylevvizsgád.

2020. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

"Pasizás: flörtölés, laza szexkapcsolat, egyéjszakás, ilyenek. Nem férjet keresek."


Akkor meg pláne nem számít, hogy milyen végzettséged és papírjaid vannak.

2020. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 35 ebesen illene tudnod, higy képes vagy-e ezekre, vagy sem. Mi nem ismerünk téged, milyen válaszokat vársz? Mi honnan tudjuk, milyen visszajelzéseket kapsz, vagy pl.hogy bűn ronda vagy-e?
2020. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
*évesen, hogy
2020. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!