Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ez tényleg így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Egészén idáig nagyon szerettem a hosszú hátam közepéig érő sötétbarna hajamat, de mostanában kicsit kezdek elbizonytalanodni. Mindenhol a szőke nőket mutogatják, minden pasinak ők jönnek be,mindenhol azt mondogatták hogy a szőkék így, úgy, amúgy és őszintén szólva ez kicsit elszomorít. Most mondanám hogy befestem, de festettszőke meg nem akarok lenni. Srácok nektek tényleg csak az ilyen világosabb hajak jönnek be?

2018. máj. 6. 11:56
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
94%
Senkit nem érdekel a hajszín.
2018. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Mit nem adnék ha sötétbarna hajam lenne. 😊

Amúgy én pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Dr. Szöszi már a múlté.

2018. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem legkevésbé a haj színe érdekel.
2018. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

"mindenhol azt mondogatták hogy a szőkék így, úgy"


kik mondogatják?

2018. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szépen kimész az utcára és láthatod, a szőke nőknek van párjuk, aki viszont nem szőkék, mind egyedül vannak, lehajtott fejjen, mondhatni sírva közlekednek, mert soha nem lesz párjuk. Csak is a szőkék a kivételesek, akiknek párjuk lehet.
2018. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ízlés függő, én pl csakis a természetes szőke hajt preferálom, de ez én vagyok. Van akinek az alacsony van akinek a magas nők jönnek be, van akik a vékony van akinek a telt lányok mindenkinek más. Az igazi szőke haj ritka ezért olyan "kuriózum" szintű jobban kitűnik a barnák feketék közül ezért ennyire felkapott. De manapság minden második lány festett szőke ez nem feltétlen jó.
2018. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem...nem így van.
2018. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Baromság. Jobb lenne, ha mindenki megtartaná az eredeti hajszínét.

31/f

2018. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leginkabb lanyok mondogatjak, hogy milyen szep a(z eredeti) szoke hajszinem, meg egy fodrasztol is hallottam mar, de a ferfiakat a tapasztalataim alapjan total hidegen hagyja. Festettem mar sotetbarnara is a hajamat, akkor peldaul nepszerubb voltam, mert alapbol tobbet kezdtem adni magamra mint elotte, aztan most megint eredeti szine van, nem valtozott semmit, hogy hany ferfit erdeklek...
2018. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
A hosszú barna haj a kedvencem! Amúgy a szőke nem tetszik annyira, de a festett a legrosszabb, főleg ha valami kék vagy rózsaszín.
2018. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!