Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy ezt kibírjam?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyetemre jár, most első éves, és egy elég nehéz szakra. Sajnos nem megy neki valami könnyen, így rengeteget kell tanulnia. Ennek az a következménye, hogy találkozni csak nagyon ritkán tudunk, pár hónapja pedig a napi beszélgetéseink (Messenger) is napi egy-két üzenetre redukálódtak. Nagyon szeretem, és hiányzik. Viszont tudom, hogy ez most a jövőjéről szól, és fontosabb bárminél.


Szeretnék tanácsot kérni, hogy aki volt már hasonló helyzetben, vagy jelenleg is így van, az hogyan bírja a helyzetet? Mit tegyek, hogy könnyebb legyen elviselni?



2020. máj. 1. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így vacyunk a barátommal.

Én most leszek utolsó éves,szintén egy nehéz szakon,ő már 1 éve végzett az egyetemen és dolgozik.

Sajnosnez ilyen,főleg most,hogy jön a vizsgaidőszak. Mi cssk hétvégén találkozunk és máskor napi 1 órát beszélünk telón(általában este) + napi 1-2 üzenet.

Mivel neki is sok a dolga a cégnél,így lefoglalja magát azzal.

Szerintem próbáld meg te is lefoglalni magad,sulival ,munkával vagy valamk hobbival.

2020. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj nyelvet.
2020. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Messenger üzenetek helyett inkább videochaten beszéljetek. Látjátok is, halljátok is egymást, sokkal személyesebb az egész. Ennyi időt kell, hogy szakítsatok egymásra. Ha ezt nem teszitek meg és más dolgokkal foglaljátok le magatokat, akkor jön az elhidegülés, amikor a másik már nem is számít. Aztán a szakítás.

Egy jó barátom és a barátnője két külön városban él, jár egyetemre, dolgozik. Kéthetente min. egyszer találkoznak, ez náluk alap. De olyan nap nincsen, hogy ne hallják egymás hangját vagy ne lássák egymást. Ez egyszerűen kell hogy "kelljen" két ember között.

2020. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!