Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy hogy szerelem miatt szenvedett és úgy érzi inkább meghalna legszivesebben a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,persze.
2018. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a szerelem hiánya miatt szenvedtem nagyon, illetve inkább úgy mondanám, hogy nagyon sokáig egyedül voltam. s ugyan meghalni a fájdalomtól nem tudnék, de ténylegesen fájt a szívem, és sokszor mentem ki eldugott helyre, hogy "kiordítsam" magamból.
2018. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gál Zoé ***** válasza:
20%
Meg is haltak miatta már sokan. Ne izgulj kérdező, nem vagy egyedül!
2018. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy resze atelte a szerelem “ket elu kardjat”. Van aki megtor es evekig kell rajta dolgozni, pszichologusok, pszichiaterek, onsegito csoportok, stb, hogy ujra normalis ember legyen belole.

Van aki felul kerekedik rajta es tovabb lep. Tul teszi magat. Nehezen, de tul.

Van olyan is, aki game over, exit game, es megoli magat.

De altalaban tul vannak a dolgon, vegbe megy a szellemi fejlodes es latjak, evek tavlatabol, “igen, megerte megszenvedni”.

2018. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.... de a szív megtanulja azt hogy hogyan eld túl a fájdalmat ami bennünk van. Felejteni nehéz , sőt nem is lehet. “ A fájdalom folott lehet uralkodni és élni mellette vagy vele...”
2018. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magam.
2018. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én kur­vára nem. Nem pocsékolom az időmet szenvedésre. Plusz, nem dramatizálom túl a fajdalmat. Feldolgozom.
2018. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!