Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha váratlanul felszabadul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha váratlanul felszabadul egy napotok, délutánotok, akkor azt egyedül töltitek el legszívesebben, a párotokkal vagy a barátokkal, esetleg szülőkkel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Párommal.
2019. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül.
2019. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Legszívesebben a párommal. Ha az este is szabad és a többiek is ráérnek, akkor pedig beülünk a közeli szórakozóhelyre és eldumálgatunk, szórakozunk. Szülőkkel nem nagyon...
2019. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, ha rég volt olyan napom, hogy egyedül lehessek, akkor inkább egyedül. Engem az tölt fel, ha csak magam lehetek.
2019. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Ha olyan a kedvem barátokkal.

Ha olyan a kedvem párommal (most pont nincs:D)

Ha olyan a kedvem egyedül.

Ha olyan a kedvem családdal.

2019. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig is egyedül voltam...
2019. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátommal... Éppen eleget voltam egyedül.
2019. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Motoron.
2019. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!