Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ír nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ír nekem egy sràc, de amit válaszolok azt nem nézi meg? Ez többször előfordul, biztos vagyok benne, h direkt csinàlja csak nem értem miért.

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Legközelebb küld el a fenébe!

N27

2020. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne írj neki többet!
2020. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ülök állandóan a gép előtt a telefon sincsen mindig a kezemben, válaszolok és ha lesz időm akkor ismételten írok neki és 0-24-ben sem akarok mindig beszélgetni. Kezeld ezt lazán szerintem, mert az önbizalmadnak ezt nem fog jót tenni. Beszélj vele erről, ha úgy érzed, hogy érdemes.
2020. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Játszma! Vagy nem érdekled annyira.
2020. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több csajra ráír egyszerre és az érdekesebbel chatel tovább, férfiak ritkán taktikáznak ilyenekkel, hogy nem írt egy óráig, akkor én nem fogok két óráig. Akkor ír másnak.
2020. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De mi barátok vagyunk, de érzem, h valami mád is van ebbe..rámírt a vírus miatt, h remélem jól vagy..de 5perc múlva visszaírtam neki, de már meg sem nézi..és ennek már 2 hete.. és többször van ilyen beszélgetünk és egyszer csak nem válaszol..nem gáz, de legalább látnám, h később legalább megnézi
2020. máj. 8. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-mas vagyok, itt azért több hétről van szó, én egyátalán nem ennek tekintetében válaszoltam, így vedd úgy, hogy nem is írtam.
2020. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért foglalkozol ilyen emberrel. Egyáltalán nem érdekled.
2020. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!