Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a lánynak, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit inkább csak látásból ismerek a munkahelyemen, és még csak pár szót váltottunk még régebben.


Azonban nagyon tetszik nekem, és úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé. Szerintetek elmondjam neki? Viszont van neki barátja, de nekem nagyon-nagyon tetszik a lány.


Ha szinte ismeretlen számomra a lány, akkor ilyet mondani neki nagyon gáz lenne?


Köszönöm.


2020. máj. 9. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet ,ne mondj neki szerintem, próbálj meg beszélgetni vele először
2020. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne. Ha nem vagytok haverok, semmiképpen ne mondd el. Ha fiatal, még nem házas, ilyesmi, akkor beszélgetésbe elegyedhetsz vele, csak hogy megismerkedjetek, hátha bevillan a szikra, (erre igen kicsi az esély, de láttunk már ilyet a történelemben) de csak sima haveri közeledéssel, semmi több. Ne is mozdulj rá egyenlőre.

Ha megismerkedtek, és bejössz neki, akkor úgyis szakít, vagy megbeszélitek mi van köztetek, stb. de jelen helyzetben semmi értelme nem volna, hogy színt vallj előtte.


De ha nem ismered, hogy lehetnél már szerelmes belé? Tetszik neked, de nagyon, szerintem ez ennyi.

2020. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elfog kerülni Zsanett, ha azt mondod neki, hogy tetszesz! Szökőkutat is hanyagold most már! Keress más helyszínt!
2020. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm.


Akkor próbáljak meg vele először beszélgetni, ismerkedni?

2020. máj. 9. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátja van! Miből gondolod, hogy majd pont miattad veled jön össze? A barátja meg lehet kiveri a fogad a helyéről.
2020. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De majd mesélj! Szeretnék nevetni.
2020. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne! Hagyd békén. Semmit nem tudsz a szerelemről, ha erre azt hiszed, hogy az. Legalább a kapcsolatát tartsd tiszteletben, és hagyd békén...
2020. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!