Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megharagudnátok? Vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok? Vagy hogy reagálnátok erre? Megertenétek?

Figyelt kérdés

A vírus miatt minden felborult. A párommal külföldön élünk együtt. Sajnos én elvesztettem a munkahelyemet, neki szilárd biztos helye van jó fizuja munkája stb.


Én olyan helyzetbe kerültem hogy nem találok munkát sajnos semmi sincs vagy ahová elküldöm az jön vissza hogy majd később a vírus miatt blabla. Nincs munkanélkülim mert nemrég kezdtem dolgozni.


Egyetlen lehetőségem hogy hazamegyek. Nem maradt más. Viszont ha hazamegyek és találok munkát később én már nem akarom újra felborítani az életemet egy ilyen rosszul sikerült újabb "kalandért". Ugyanis nem bírom a bizonytalanságot nem tudok úgy élni hogy nincs biztos munkám. Meg állandóan ugráljak ide oda. Ez nem én vagyok.


Nem szeretném a barátomat anyagilag rosszabb helyzetbe hozni így azt találtam ki hogy a kaució rám eső részét megtarthatná ha lejár a szerződése. Így ugyanannyira jönne ki mintha az eredeti szállásán lenne. Nekem így is úgy is bukó ez az egész anyagilag, lelkileg meg mindenhogy.


De közben félek hogy úgy érezné cserben hagytam.. ti mit gondolnátok? Majd most akarok leülni vele beszélni erről de kíváncsi vagyok mások mit mondanak? Elég nyomorultul érzem magam minden miatt főleg hogy nem is tudom irányítani a helyzetet.. de nem tudok mit tenni. Ti megértenétek?


2020. máj. 11. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat nem fog sokáig működni, és miattad nem. Ahelyett, hogy a megoldást keresnéd, megfutamodsz. Azt érzem, hogy te is az a típus vagy, aki azt hitte, külföldön kolbászból van a kerítés, de rájöttél, hogy bevándorlóként 1000x többet kell hajtani, és most menekülnél haza akár olyan áron is, hogy bedől a kapcsolatod.

Természetesnek kellene lennie, hogy ott maradsz a pároddal, mert ez egy ÁTMENETI IDŐSZAK. És nem igaz, hogy nincs munka, mert pl. én is most találtam árufeltöltést. Diplomával ugyan, de árut töltök fel, mert most ezt dobta a gép. Nem nyavalygok, hanem a megoldást keresem. Neked is ezt kellene csinálnod.

2020. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, az osztrák viszonyokról írtam, te nem írtad, melyik országban vagytok.
2020. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, itthon hamarabb fogsz munkát találni, mint külföldön...
2020. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Figyi, először is vegyél egy mély levegőt. Totál pánikban van, érzem. Nyugodj le.


Itthon sem lehet most igazán elhelyezkedni, furcsa, hogy erre nem gondolsz. Ez a vírus globális probléma.

Élelmiszerboltban, futárcégnél, helyi postánál kellene körülnézned, vagy ha értesz az informatikához akkor webshopoknak írhatsz h vállalsz home officeban admin munkát, most van, ahol iszonyat megnőtt a forgalom, és kell plusz munkaerő számlázni, adminisztrálni pl.


De ami a legfontosabb. Ha esetleg akarnátok gyermeket, és szülnél, akkor is így éreznéd magad, hogy haszontalan dög vagy, mert te a háztartást viszed és pelenkázol? Ne viccelj már. 4-6 hónap egy rendkívüli helyzetben teljesen normális, ha eltart a párod. Ha fordított helyzet lenne, te hazazavarnád őt? Akkor ez milyen kapcsolat. Totál görcsös vagy, azt hiszed, hogy semmirekellő vagy, pedig szó sincs erről. Szerinted hány meg hány háztartásban fordul elő ugyanez most? Az anyám 25 év után lett egy e-mailben kirúgva két hete a munkaehelyéről. Még csak fel sem hívták telefonon, pedig 25 évet húzott le egy helyen. Most akkor szerinted az apámnak nem úgymond kutya kötelessége őt eltartani, amig jobb lesz a helyzet, és anyu kereshet új helyet? Ez nem veled fordul elő, ez egy viághelyzet.

Szegény párod, ne verd már szét a kapcsolatotokat azért, mert kontrollmániád van. Ez kontroll mánia. Lazulj el, engedd el magad,és csak zuhanj, hidd el, az a furcsa, hogy zuhansz, zuhansz, aztán mégis lesz valami, valahogy előbb vagy utóbb megoldódik.

Légy laza, légy kedves vele, és folytasd a keresgélést, de ne stresszeld szét se magad, se őt, mert ez neki sem hiányzik.

Ha kell, beszélj online egy pszichológussal, mert nem egészséges ez a kontroll mánia, hogy ennyit nem tusz elviselni, hogy 4 hónapig most ki vagy szolgáltatva a saját párodnak, szerelmednek, élettársadnak, aki veled él.

Ezért vagytok egy pár. Erről szól a párkapcsolat. Jóban és rosszban együtt.

2020. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon kis település, és nincs autóm, nagyobb városokba eljutni busszal sajnos nem jó mert menetrendet is megnéztem már. Összeegyeztetni lehetetlen. Helyi posta betelt próbáltam. Boltokat is. Céget is.


Aki építően tudott hozzám állni annak köszönöm aki meg csak kioktatni... Azt hagyjuk is.


Utolsó te tényleg kiemelendően jókat mondtál. Köszi.

2020. máj. 11. 11:49
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leányzó valójában szeretne már szabadulni a pasijától is. Vagy nagyon nem akar külföldön éni.
2020. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Én is így gondolom. Nem a megoldás érdekli, hanem azt sorolja, mit miért nem lehet megoldani.
2020. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én sohasem "tartottam el" a páromat, klór se amikor munka nélkül volt, jó sokáig.

Szerettük egymást, összetartozunk, ugyanúgy, mint a "jó"-jóban is.

De ő is így van vele, ha jól értem, te meg szoruló, ősztől, mint egy könyvelő.

Szereted őt? Vannak tervreitek?

Beszélj vele, mondd el az összes pénzügyi kétségeket.

Ha nem 100%-ban támogató, akkor ez egy befuccsolt üzleti kapcsolat. AKKOR gyere haza, passz. De nem túl vidám itt de a helyzet.

2020. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Itthon lesz munkád,biztosításod?Nyilván nem,akár ott is maradhatsz.
2020. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!