Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mennyi idő volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idő volt a legtöbb, amíg túllépett valakin és teljesen elmúltak az érzései? Mi segített végül?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 3 éve szenvedek, és volt közte olyan időszak is, amikor azt hittem, hogy már nem vagyok szerelmes belé, csak még mindig fáj, amit tett, és csak azon nem léptem még túl. De aztán rájöttem, hogy még mindig szeretem, szóval duplán fáj. Úgy érzem, hogy 3 év elteltével akkor is tovább kellett volna tudnom lépni, ha nem is próbáltam volna, és hogy ez nem normális, és valami "elromlott bennem".

2020. máj. 12. 01:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én enyhe nyugtatót szedtem, Valer iana, reggel 1, este 1, és hívtam a lelki elsősegély telefonvonalat állandóan. Fenti vagyok.
2020. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz nagy szerelmet nem lehet elfelejteni az érzés csökken de az emléke örökre meg marad. Én legalábbis az első szerelemre mindig emlékszek szép emlék felejthetetlen, pedig már 53 éves vagyok.
2020. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van ez így. Ha meg sokáig is voltatok együtt és tényleg olyan volt a kapcsolat, ami mély nyomot hagyott benned, azon nem lehet hamar túllépni. Főleg, ha valaki lelkisebb.
2020. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!