Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak is tudnak online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is tudnak online ismerkedés hatására szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi a holdról jöttünk.
2020. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sikerült. Kicsit idegesít is, mert egy eléggé célirányos oldalon estem bele egy nőbe és ő meg küldözgeti a meztelen képeket magáról miközben én nem megdugni akarom, hanem átölelni :D
2020. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnának?
2020. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De úgy, hogy élőben még nem is találkoztak?
2020. máj. 24. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De úgy. Miért ne tudnának?
2020. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neten keresztül nem lehet szerelmet megélni. Egy ahhoz hasonlóan erős érzést tapasztalhatunk ilyenkor, melyet rajongásnak hívnak. Ez pontosan ugyanaz az érzés, amivel a tinilányokat etetik az ilyen Justin Bieberekkel.
2020. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
#6: Köszönöm, hogy gyk-n megmondta valaki, hogy én és a másik fél nem éltük át azt, amit de.
2020. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is óvnék mindenkit a CSAK neten alakult szerelemtől. Ha itt alakul, de a folytatásban személyes találkozó alakul, az teljesen más kérdés, de számtalanszor tapasztalhatjuk,hogy egy ember teljesen más lehet itt, a neten, mint élőben.És itt nem a külsőre gondolok elsősorban. A netes ismerkedésnél minden az adott fél kommunikációjáról szól. Ha valakinek ez megy bármit el tud érni. Ha nem megy, attól még lehet,hogy személyes találkozónál elvarázsol.
2020. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!