Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már olyan, hogy pár percen belül szerelmesek lettetek valakibe?

Figyelt kérdés
Sokan okoskodnak, hogy ilyen nincs, mert jól meg kell ismerni a másikat. Nem tudom, náluk hogy megy. Előbb vonzódnak, majd egy hét után 10%-ban szerelmesek, két hónap után 50%-ban, stb.... Velem eddig csak egyik pillanatról a másikra történt úgy, hogy előtte nem is tetszett az illető igazán.

2018. nov. 28. 07:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Igen és másnaptól együtt, majd házasság is lett belőle. Amit a mai napig nem követett válás.
2018. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

#1

És ennek már 5 napja. 😁😅🙈

2018. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Gyakorlatilag körbeírtad a "szerelem első látásra" érzését, amiről sokan vallják, hogy létezik...
2018. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 3 hónap kellett, mire szerelmes lettem. Az első pillantásra szerelem az szerintem egy testi vágy kombinálva egy személyiségidealizálással.
2018. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem. De első pillanatban el tudom dönteni hogy valaki vonzó e számomra vagy sem. De attól még nem leszek szerelmes kb 3-4 hónap kell.


25N

2018. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Bár belegondolva feltételezem, hogy nálatok is maga az érzés egyik pillanatról a másikra alakul ki akkor pár hónap után, ahogy nálunk is mondjuk nem az első 10 másodpercben, az első 5 percben vagy az első 3 napon, hanem átmenet nélkül 10 másodperc vagy 3 nap után. Szóval maga a szerelembe esés időtartama hasonló, csak nektek több ismeret kell, mert nem vagytok olyan intuitívak vagy óvatosabbak vagytok. De egyébként ti sem ismeritek ekkor a másikat igazán, nem is lehet teljesen ismerni egy másik embert.
2018. nov. 28. 08:35
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen. ÉS valójában ez nem " első látásra" hanem leső találkozásra. Én is csak így voltam szerelmes egyébként.

-ÉS nekem sem tetszett előtte, csak miután megláttam élőben a viselkedését,meghallottam a hangját, nevetését stb. Ez nem puszta külsősnek szóló dolog, mert akkor előtte is tetszett volna.


Azt írták, hogy ez csak a köznyelvben "első látásra", valójában első cselekvések sorozata, minden apró infó amit az agyad befogad a másikról és az vonzalmat kelt benned, az idézi elő. Ez lehet bármilyen megnyilvánulása, egy nézés, mosoly, hozzád való viszonyulás összessége. Ez mind egyben, pláne, ha emlékeztet valakire a múltadból az illető, vagy olyan tulajdonságai vannak mint az egyik szülőnek.


Ilyenkor amit először érzünk, az rendkívül erős vonzalom, "belezúgás". Az igazi szerelem csak később kezdődik, amikor ez el tud mélyülni. Sok esetben csak félreértelmezzük a másikról alkotott képet, és van rá esély, hogy a valódi énje másmilyen. De az esély mindkettőre megvan. ( A kiábrándulásra kicsit nagyobb azt mondják, de nem kizárt, hogy ebből hosszú távon is beteljesült szerelem legyen, erre is vannak példák)

2018. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Volt. Ugyan ismertewm már néhány hónapja, de csak sima szimpátia volt, vagy még az sem. Aztán egyszer mondott valamit, és az a hangsúly, ahogy mondta! Lassan egy év telt el, de azóta sem bírom kiverni a fejemből.
2018. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

ma 08:09


Igen, ahogy irod, öt napja és 36 éve:))

Mondjuk ebből szerinted az öt nap a fontos:))

2018. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, pedig messze nem voltam tini. Köze nem volt a szexuális vagyhoz, ahogy az egyik korábbi hozzászóló írta...ültem egy asztalnál, megjelent az asztalok között és kész.
2018. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!