Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek voltál a szerelme? (Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek voltál a szerelme? (Ha voltál, csak úgy nem engedi feltenni.)

Figyelt kérdés
Tudom óvodás kérdés, de azért még érdekel. Szóval nekem többször volt "plátói" szerelmem,mint nem.(Igen, valószínűleg defektes vagyok, de ez most nem tartozik a kérdéshez.) Azon gondolkodtam, hogy én viszont fordítva nem nagyon tudok ilyenről. Most elsősorban nem olyanokra gondolok, akik meg akartak fektetni, vagy tetszettem neki, és megpróbált velem kapcsolatba is lépni, (esetleg létre is jött a kapcsolat.) Inkább az érdekel, amit itt az oldalon is olvasok.Pl.: Szerelmes vagyok egy kollégámba, de barátnője van...stb. Szóval volt-e olyan ember az életedben, aki szerelmes volt beléd? Nem szeretett/tetszettél/kívánt, hanem szerelmes volt. Ha volt, légyszi írd is le, ami nem titok, meg azt is, hogy férfi vagy nő vagy!

2020. máj. 27. 19:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Sokaknak, de szarok én arra.

Egyetlen érdekel, hogy az exem vajon tényleg szeretett-e, viszont ezt már sose fogom megtudni....

2020. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Kérdező a zárójelbe írt mondatodat hogy érted? Mert nem érthető.
2020. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
De, érthető. Eredetileg úgy hangzott volna a kérdés, hogy "Voltál-e már a szerelme valakinek?", vagy ehhez hasonlóan, de ez a megfogalmazás fennakadt a gyk szűrőjén.
2020. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ja így már értem. Poén amúgy 20-as vagyok és javítottam amit írtam de nem engedte a rendszer befagyott. 😂


De már nem írom újra.

2020. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Csak ha odaírja hogy a rendszer úgy nem engedi akkor kevésbé félreérthető, mert én azon kamilláztam hogy ki nem engedi. 😂
2020. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Bocsi, igen. A rendszer akadt fent rajta, mert a voltál-e túl általános eldöntendő kérdés...

Mondjuk én nem ragaszkodom, hozzá, hogy név szerint felsoroljátok,de csak így engedte😄

2020. jún. 6. 15:01
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem úgy értelmeztem, nem név szerint, amúgy is senkinek semmi köze hozzá, mindenkinek magánügye, azon kamilláztam, utólag azt hittem, hogy valami ezos kérdés érted? Mármint ha volt olyan akkor nem fogja engedni a rendszer, még akkor se ha nem tudsz róla. :'D
2020. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
😄Nem, a kategóriát eltaláltam.
2020. jún. 6. 15:08
 29/37 anonim ***** válasza:
:D Ne hari, csak nem sokszor szoktam kérdezni és nekem nem volt egyértelmű, nem jutott eszembe, de amúgy így hogy írjátok, így már világos.
2020. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Sok ilyen volt, de nem akarok ezekbe belegondolni, mert baromi frusztralo. Valaki boldogtalan miattam es nincs mit tenni. Mikozben en mas miatt.

Sok emberbol hoztam elo, sajnos, mert az a tipus vagyok, aki nemcsak lefektetne, az rogeszmesen akar. Es ez a leghulyebb erzes. Hogy miert igy van az elet.

2020. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!