Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek voltál a szerelme? (Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek voltál a szerelme? (Ha voltál, csak úgy nem engedi feltenni.)

Figyelt kérdés
Tudom óvodás kérdés, de azért még érdekel. Szóval nekem többször volt "plátói" szerelmem,mint nem.(Igen, valószínűleg defektes vagyok, de ez most nem tartozik a kérdéshez.) Azon gondolkodtam, hogy én viszont fordítva nem nagyon tudok ilyenről. Most elsősorban nem olyanokra gondolok, akik meg akartak fektetni, vagy tetszettem neki, és megpróbált velem kapcsolatba is lépni, (esetleg létre is jött a kapcsolat.) Inkább az érdekel, amit itt az oldalon is olvasok.Pl.: Szerelmes vagyok egy kollégámba, de barátnője van...stb. Szóval volt-e olyan ember az életedben, aki szerelmes volt beléd? Nem szeretett/tetszettél/kívánt, hanem szerelmes volt. Ha volt, légyszi írd is le, ami nem titok, meg azt is, hogy férfi vagy nő vagy!

2020. máj. 27. 19:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam spha senkinek a titkos szerelme, meg a rendes sem, még azok sem szerettek, akikkel kapcsolatban voltam, maximum nagyon kedveltek és jobb esetben értékeltek.
2020. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek. Tudomásom nincs róla, hogy valakinek voltam.
2020. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy lett volna ilyen, volt ugyan egy-két nő, akiről úgy sejtem, hogy nem lehettem nekik közömbös, de az egyikük házas, ő néha kb. kisiskolásként viselkedett a környezetemben. De soha senki nem mondta, hogy szeret (vagy hogy valamikor szeretett), még azt sem mondta senki, hogy egyáltalán tetszenék neki. Ha meg mégis volt ilyen, akkor az valószínűleg már örök titok is marad.
2020. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
én egy ismerősömnek, akivel egy bulin órákon át beszélgettem, mert kb alig ismertem valakit, és végtelenül belém szeretett, évekre, de én nem tudtam viszonozni.
2020. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam senkinek a szerelme sem kapcsolatban sem titkosan.
2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Még anno gimibe volt egy osztálytársnőm aki kb elsőtöl belém volt zúgva, nyilt titok volt az osztályban, de nekem nem jött be, söt ha belegondolok alig beszéltem vele egy pár mondatot a 4 év alatt, erröl az egyröl tudok
2020. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem tudok arról, hogy nyíltan lett volna szerelmes belém bárki a férfi ismerőseim közül - de időnként olyan jeleket tapasztalok, hogy van ilyenre kilátás (legalábbis vonzalomra mindenképpen. Nem is egy irányból...)
2020. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!