Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérné elmondani neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné elmondani neki?

Figyelt kérdés
Egy férfinak,hogy szeretem,ő nem szeret,és tudom ,hogy ez nem változtat semmin,de ő rákérdezett,hogy szeretem e még és nem tudom
2020. máj. 28. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Háát ez nehéz kérdés. Nagyon nyeregben fogja érezni magát ha igent mondasz.
2020. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Muért kérdezte?
2020. máj. 28. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen viszony áll fenn köztetek? Van bármiféle vesztenivalód azzal, ha elmondod neki? Érzelmileg tudna téged ezzel zsarolni? És nem lenne jobb, ha otthagynád őt, és keresnél valaki mást, aki téged is szeretne?
2020. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem rajta kívűl nem kell senki.Nincs veszteni valóm. Egyébként ő írogat.Nem nem tudna zsarolni
2020. máj. 28. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Lényegtelen miért kérdezte, mikor semmi nincs és nem is lesz köztetek.
2020. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szenvedni akarsz, lelked rajta. Mivel nincs vesztenivalód, mondd el neki az érzéseidet, legfeljebb ugyanúgy semmibe vesz majd téged, mint eddig is.
2020. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Legalább ennyit megőriznék a méltóságomból.

Van egy férfi. Tudomásom szerint egyedülálló. Lassan egy éve érdekel, azóta senki más nem. Én őt egy kicsit sem érdeklem. Nem is beszélünk, ez mondjuk nagy különbség a két történet között. Persze, hogy legszívesebben odamennék, kezdeményeznék, elmondanám... de nem, így, hogy nem kölcsönös, sosem fogom meg tenni, és nagyon ügyelek rá, hogy ne vegye észre rajtam. Védeni kell magunkat, más nem teszi meg helyettünk. És a megalázottság nem valami jó érzés.

2020. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgysem látom többet
2020. máj. 28. 20:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért érdekelte,hogy szerelmes vagyok e belé?
2020. máj. 28. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki csak ne varj csodat
2020. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!