Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme elmondani neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elmondani neki?

Figyelt kérdés

Anno, amikor új munkatárs jött az irodába és én már az elején belehabarodtam. Sokat beszélgettem vele és egyre inkább úgy tűnt, hogy ő sem közömbös felém viszont nyíltan sosem lépett, így lehet hogy csak én értettem félre a dolgot.

Azóta már nem dolgozunk együtt, eltelt 1 év és én még mindig sokat gondolok rá. Ő egyáltalán nem keresett. Arra jutottam, hogy ha megtudnám, hogy tényleg érzett/érez-e irántam valamit az segítene lezárni a dolgot. Nem maradna meg bennem a “Mi lett volna, ha...?” érzés.

Viszont nőként nem a legegyszerűbb előhozakodni ilyesmivel, nem szeretnék hülyét csinálni magamból. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy reagált a férfi a vallomásra? Az, hogy kimondtátok, segített lezárni a dolgokat?

Vagy jobban járok, ha nem teszek ilyesmit, mert megbánnám?


2020. máj. 23. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi vallomás egy hatodikos oknak való, kínos, másikat lerohanás dolog ami jó esetben a reményt is lerombolja hogy lehetne kapcsolat. Hívd el kávézni, ha nemet mond abból is kiderül ugyanez.
2020. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, de ha ennyire nem hagy nyugodni a dolog, akkor én a helyedben inkább úgy csinálnám, hogy ráírnék, hogy valamiről eszembejutott, mi újság vele stb. Majd egy kis beszélgetés után felvetném, hogy találkozhatnánk egy kávéra és folytathatnánk ott. Vagy valami hasonló, ahogy épp a helyzet hozza.

Ha erre egyértelműen nemet mond, akkor meg is van a válaszod, nem kölcsönös az érdeklődés. Ha belemegy, akkor az már jó jel, de persze még semmi se biztos. Találkozónál meg felhoznám azt az időszakot, amikor együtt dolgoztatok és kis nosztalgiázás után csak úgy megjegyezném, hogy amúgy tetszett akkoriban. A reakciójától függne hogyan tovább.

Így kiderül amit szeretnél, de ha nem viszonzott se lesz olyan kellemetlen, mintha szerelmet vallanál neki így egy év után.

2020. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Viszont nőként nem a legegyszerűbb előhozakodni ilyesmivel, nem szeretnék hülyét csinálni magamból"


Hát de, nyugodtan lehet ugyanugy ahogy elvárjátok a pasiktól.

2020. máj. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki facebookon egy nem túl letámadós üzenetet. Kezd sablonos dolgokkal, majd finoman puhatold ki. Ha nem nem. Veszteni nem vesztesz vele. Megfogsz nyugodni, ha elmondod neki mit éreztél. Legalább leefogod tudni zárni. Ha meg valamiért nagyon ciki lenne akkor törlöd az üzijét, vagy letiltod vagy valami.
2020. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem letámadni akartam egy szerelmi vallomással, inkább csak a tudtára adni/sejtetni, hogy érdeklődöm iránta vagy kezdeményezni egy találkát (ahogy fentebb is írták).
2020. máj. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!