Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne megváltoztatni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne megváltoztatni az érzéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de belefáradtam. Szeretem, és hiányzik, de meguntam..

Előző héten alig 2 órát találkoztunk, mert nem aludhattam náluk (családi problémák) és most úgyvolt nálam alszik, de azt mondta, inkább aludt délután (Pénteken), mint hogy átjönne. Aztán mondta, h átjön ma a koraival(Szombat) és akkor holnap megy haza. Erre fel, rákérdezett, h most ezért keljen fel korán? Mondtam, hogy oké, akkor semmi. Ő: okés, megbeszéltükxdd elpattant a húr nálam, nem írtam neki észrevette, írt, hogy ha felkel átjön. Persze, elaludt, én rosszul érzem magam, hogy nem találkoztunk, és mondta, hogy átjön a delessel. Erre kitalálta a mamája, hogy menjen áthozzá ebédelni és muszáj volt elmennie, nem tudott elkéredzkedni. Szóval most nem találkoztunk, aztán pedig mondta, hogy jövőhéten rokona csinál egy családi programot, és két hét múlva meg szalagavatózik. Szóval megint 2 hétig nem találkozunk.

Valami tanácsokat, hogy elfelejtsem és ne foglalkozzak a lánnyal? Feleslegesnek érzem, hogy szenvedjek, hogy nem találkozunk, mert hiába szeretem, ő nem tesz sokat azért, hogy találkozzunk. Szerintem más lányok örülnének, h 1 hét után találkoznak a pasijukkal..

És a lány folyamat sajnálkozik, hogy szeretlek és bocsánat stb.. de mégis úgyérzem, h ez már fárasztó, és nem tesz szerintem semennyit se azért, hogy találkozzunk



2018. febr. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát először is vele kéne közölnöd a "jó hírt", lehetőleg személyesen. Utána meg majd elmúlik, nem igazán lehet mit tenni ellene. Foglald el magad valamivel, hogy ne ezen gondolkozz.
2018. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem közölni akarom, hogy elakarom felejteni és ne fogalkozzunk egymással, hisz később változhat a dolog és mégis érdekli majd, hogy találkozzunk, ha most engem nem fog.
2018. febr. 3. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ide tanács. A kapcsolat így is a szakadék széle felé halad, tudjuk, mi lesz a vége.
2018. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem találkoztok akkor nincs értelme együtt maradni.

De arra nem gondoltál hogy lehet hogy van valami baja amit nem akar neked elmondani?

Említetted hogy családi problémák vannak náluk.

Nem lehet hogy az okozza nála ezt. Vannak emberek akik elrejtik a problémáikat és inkább nem találkoznak a masikkal mintsem hogy terheljék őket.

Spec én is ilyen vagyok. Nem lehet hogy valami ilyesmi van a háttérben?

2018. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!