Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha volt plátói szerelmed, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt plátói szerelmed, és beteljesült valamennyire, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Sztorik is jöhetnek 😄

2020. jún. 8. 19:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jesszus! Ennyi "viszont". Bocsi, nem olvastam át 😕
2020. jún. 8. 22:45
 12/27 anonim ***** válasza:
Volt, nem teljesedett be. Viszont majd' három évet elvett az életemből. Annyira durván szerelmes voltam. Teljesen elvesztettem önmagam. Mikor kifelé lábaltam belőle, megismerkedtem egy másik férfival. Így sikerült teljesen elnyomni magamban az iránta érzett érzéseket. Ez a második nem szerelem, de most meg az ő társasága hiányzik. Gondolkodtam én is kötődési zavaron, de nem, mert nem tetszik meg mindenki aki jó szót szól hozzám, ez a kettő egy rossz periódus lehetett. Egészen hasonlított egymásra a kettő. A legszörnyűbb, hogy mindez házasságban történt, történik.
2020. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Az első 20 éves kori nem teljesült be soha (az ovisat most hagyjuk:). Szerintem beteljesülhetett volna valamennyire, de tudtam, hogy összeegyeztethetetlenek vagyunk az életvitelünkben, ezért nem adtam neki esélyt. De 10 évbe telt, mire képes voltam valaki másba beleszeretni és 20 évbe telt, mire ugyanolyan szerelmet is átéltem, mint az első.

Ez a második nagy kezdettől fogva erős kölcsönös vonzalmon alapult, de házasként nem élhettük meg. Néhány év múlva, amikor nem teljesen véletlenül összefutottunk, életem leggyönyörűbb csókjával teljesedett be és ért véget.

2020. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

- 12

Jesszus... Nagyon durván hasonlón mentem át:

csak nem házasság, hanem hosszú kapcsolat, de még a "plátói" is stimmel.

- az 1. plátói nagy belezúgása, meg a 2. férfi (ami nem szerelem, inkább csak vonzalom) esete is..


Ilyenkor olyan fura érzésem támad hirtelen.. Hogy emberek néha mennyire hasonló érzéseket, eseményeket élnek át magukban.. Eszembe jut a Mátrix, vagy valami scifi, esköszöm, mintha szórakoznának csak velünk, a földi életen. :)


Egyébként én nagyon sokat gondolkoztam ezen, a 2 férfi nálam erős hiányra hívta fel mind2 esetben a figyelmet: tudod, az elsőnél még vgytam belül szenvedélyes, intenzív szerelemre.. Utána soha többet! De szenvedélyre, vonzalomra igen... Na, ezt hozta el kvázi a 2..


Sokat lehet tanulni ezekből, de bazi hosszadalmas, és nehéz út. (ÉS hát fájdalmas is). Talán a te házasságodban is ezek hiányoznak, ezeket kéne rendbe tenni.. - ha lehet.

2020. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, nekem a 2. férfi legalább akkora nagy szerelem lett, mint az 1. Annyi különbséggel, hogy ez a 2. szerelem őrült szexuális vonzalommal is jár.
2020. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

15/

- Én esetemben is a vonzalom az ami leginkább húz(ott). De az is igaz, hogy szándékosan tartom jó ideje tőle a távolságot, mert rájöttem én is egy ideje, hogy bele tudnék szeretni.. ( de még meg tudtam fogni a dolgot, mg1x nem akarok szenvedni egy elsőhöz hasonló helyzetben..)


Viszont amit írtam, a te esetedre is igaz valószínűleg: te is (2x is) szerelmes lettél plátóilag a házasságodban. Nálam ez arra a hiányra/problémára hívta fel a figyelmet, amit sokáig igyekeztem elnyomni magamban, nem akartam szembenézni vele. Ezért jönnek be ilyen plátói dolgok.

Persze lehet, hogy van aki ilyen típus is, nem tudom, én csak a saját tapasztalatom tudom, hogy érdemes átgondolni a dolgokat ilyenkor.

2020. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16-os, a házasságomban levő hiányérzet nem ismeretlen előttem, tudom az okát és hogy már csak az érdek része van meg. Én ezzel szembenéztem, ennek ellenére meglepett, amikor hirtelen szerelmes lettem, mert nem hittem volna, hogy képes vagyok még erre az érzésre. Én nem hiszek abban, hogy szándékosan plátóit keresek. 40 évesen bárkibe szeretek is bele, az plátói lesz, mert a korosztályom foglalt.
2020. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Áááá, most látom 12-13.. 13-ként válaszoltál,- Mindegy végül is elég hasonló a helyzet itt is nagy vonalakban.. :))


Azért szomorú, hogy ilyen sokan esünk bele a plátói csapdába kapcsolat alatt.

2020. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem 40 fölött már csak ez marad. Vagy szétrombolsz egy családot vagy marad plátói.
2020. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

17/

Ahh, megint elkapott egy kicsit furcsa érzés, mert te is használsz pontosan egy olyan mondatot, átélted azt, amit én magam is megfogalmaztam a plátóimnál, a meglévő kapcsolatom alatt ("meglepett, nem hittem volna, hogy képes vagyok még erre az érzésre...". - Én sem hittem( én ledöbbentem, és mai napig emlékszem, milyen volt újra érezni először ilyet, amire azt hiszed, nem vagy már képes..), és nem is éreztem, előtte csak tiniként 1x életemben így. Meg voltam gyúződve hogy csak tiniként lehet így érezni.


Nagyjából én is 10 évente 1x találkozok valakivel (30 leszek), úgy néz ki, akinél megvan a lehetősége..


Egy kicsit keserédes olvasnom a soraidat, mert hasonló beállítottságúak lehetünk szerintem, és én is meg vagyok győződve róla, hogy hasonlóképp fogok alakulni az életem. Egy beteljesült, nagy szerelem iszonyat ritka tud lenni..

2020. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!