Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha elegem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elegem van a plátói/beteljesületlen szerelmekből?

Figyelt kérdés
Nem próbálkoztam eddig csak 3 nőnél. Mindegyikükkel elég jól megismertük egymást. Az utolsóból most se lábaltam még ki. Mindenki valamilyen indokkal elutasított. Sajnos kevés nő túd nagyon vonzani. Sokat tartok szépnek, vonzónak, de kevés lányt tudnék magam mellett elképzelni, és érzelmekre is szükségem lenne, még a szexhez is. Azt, hogy utánam érdeklődtek volna, nem vettem észre.
2018. febr. 26. 18:25
 1/2 Lordika ***** válasza:
Gyűjts pénzt, azt szeretik.
2018. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
manapság a nők 90%-ának fogalma sincs arról, mi az, hogy egy másik személyt szeretni. kizárólag a mának élnek, a nekem jár, leszrok mindent, nekem jó legyen, önző módon... ha kell ilyen ember magad mellé, hajrá....
2018. nov. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!