Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a célja velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célja velem?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, akivel évek óta kölcsönösen tetszünk egymásnak. 1-2 hónapja dolgozunk együtt közvetlenül, talán most teljesedik ki a szimpátia igazán, habár nem történik semmi konkrét köztünk - sajnos. Régebben bejelöltem Face-en, de nem jelölt vissza. Aztán írtam neki, hogy segítséget kérjek, de pár héttel, ahogy végre megnézte az engedélykéréseknél, csak annyir írt, azóta biztos megoldódott a problémám. Reagáltam rá, hogy nem igazán, de nem írt. Magyarán hiába kezdeményeztem, hogy elinduljon valami, nem érdekeltem igazán. Így ráhagytam. Most viszont teljesen más velem. Rengeteget szemezünk, vannak véletlenszerű érintések, kölcsönös mosolygás és sok humor nevetéssel fűszerezve. Érződik, hogy lenne kémia. Kedves és segítőkész, állandóan ott van ahol én, ha nem, akkor jön utánam. Kedveskedik, szépen szólít, abszolút nem tolakodó. Mindig hív, hogy menjek vele és a barátaival, viszont nekem ez nem megy, nem lenne meg a komfortérzetem. Őt sem ismerem jól, a barátait főleg nem. Egyedül velük... Randira nem hívott még, ahol csak mi lennénk. Nem tudom, hogy csak jól esik az egójának, esetleg játszadozik csak... Én többet szeretnék Tőle, de félénk vagyok. Nem tudom, miként tudnám elérni, hogy testileg közeledjen és elinduljon kettőnk közt valami. Én 25/N, ő 35/F.

2020. jún. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát.., ha nagyon rátartiskodsz lemond rólad és keres mást.

El lehet kezdeni, de nem muszáj folytatni...

2020. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dwikee01 ***** válasza:
15%
Azért hiv el mert add a barátai véleményére azért a barátai ha szimpatikus vagy nekik akkor biztos lehet lesz több is
2020. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 35 éves férfitól többet várnék. Te sem vagy már gyerek. Az ilyen kb tinik közé való. Ha nincsenek egyértelmű jelek, az egy jel, hidd el!
2020. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Igen, úgy gondolom igazad van!

2020. jún. 8. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Meg tapasztalatból mondom, behálózhatod őt, össze is jöhettek... De soha nem fogja kézben tartani a kapcsolatotok menetét, mert #1 nem képes rá vagy #2 nincsenek olyan erős érzelmei irántad!
2020. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Most van rá alkalom. Megpróbálja.
2020. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg úgy tűnik, hogy eddig volt jobb csaj a képben, aki már nincs. Mert ha most fordult feléd, eddig meg ennyire tett rád annak oka van. Én nem gondolnám az ilyet félénknek, inkább vigyáznék vele.
2020. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!