Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Ti hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti hány éves kortól éreztétek azt, hogy már nem a bulizás és haverok életetek fő célja?

Figyelt kérdés
Hanem az, hogy komolyan vegyetek egy nőt és ápoljátok a szerelmet,tervezzetek.

2019. jún. 8. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Cicamica, nekem sosem a haverozás és a bulizás jelentette fiatal éveimben az életet. Meglehet, nem véletlen kéne minimum egy introvertált (pl. INFJ) férfit választanod. 31F
2019. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Sosem volt az életem fő célja a bulizás és haverok.

35/F

2019. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
40%
Az a baj, lány nincs akivel tervezni lehetne, vagy ápolni a szerelmet 😔😔
2019. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Szergej55 ***** válasza:
16%
1., szerinted valaki 4 betű alapján ki tud választani valakit?
2019. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Sosem volt az. A "haverság" nem ér annyit, hogy komolyabban foglalkozzak vele, a "bulizás" meg általában azt jelenti a többségnél, hogy úsznak az alkoholban, aztán együtt hánynak a retkes wc-n.


Ez valahogy sosem jött be.

2019. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom itt gyakorin komoly férfiak vannak. Lehet innnen kéne választanom! :D
2019. jún. 9. 01:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Ma voltam bulizni , ami ritka szokott lenni de nokedli volt, felesleges pénz költés..
2019. jún. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sosem voltam ilyen. Teljesen introvertált vagyok. INTP, 95-99% "i"-vel, ha ez mond valamit.


A haverkodás nem érdekel, mivel képtelen vagyok felületes kapcsolatokat kialakítani vagy fenntartani. Sajnos sokszor még nem felületeseket sem, pedig próbálok. Sajnos néha akkor sem tudtam barátkozni egy másik emberrel, mikor ő jött oda hozzám (és ez általában így volt mindig). Komoly barátaim sosem voltak igazán, talán egyet vagy kettőt leszámítva az interneten (rendszerint több országgal arrébb), de végül is ők is eltűntek. Kapcsolataim érdekes módon voltak, de végül is egyik sem olyan volt, mint amire vágytam, úgyhogy kivétel nélkül én vetettem véget nekik... Mindig egyedül voltam, de hozzászoktam.


Ha van kedved beszélgetni, írhatsz nyugodtan.

2019. jún. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az introvertáltak sosem kellettek a nőknek.


Egy ESTJ srác.

2019. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, így lassan súrolva a 60-at kezdem azt érezni hogy ideje lenne megállapodnom dehát bevallom őszintén, nehezen jövök le a kokainról és Ibizán is jó a hangulat!
2019. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!