Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindent megvennél a szerelmedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megvennél a szerelmednek, ha lenne rá pénzed?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2020. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

NEM.

A szerelem NEM erröl szól, másrészt ha mindent megveszek, akkor az ajándékozás lehetösége meg érzelmi töltése tünik el.

2020. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ha lenne rá pénzem, olyasmit vennék, ami mindkettőnknek jó (pl lakás, autó, nyaralás, ilyesmi), de csak neki, csak az ő szívének kedves dolgot legfeljebb karácsony-szülinapra, semmi esetre sem csak úgy egy random borús keddi napon, mert rábökött valamire és szépen nézett rám. A szerelem nem ettől lesz szerelem.
2020. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Az nem szerelem lenne, hanem kihasználás.
2020. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Kövezzetek meg, de én megvennék neki "mindent", HA nem várná el és tudná értékelni is a dolgot, nem venné természetesnek. Úgy semmiképpen sem vennék neki dolgokat, hogy szépen néz rám, célozgat rá, elvárja hogy megvegyem, ilyesmi, de ha látom, hogy nézeget valamit régóta, amit szeretne/szüksége van rá, de nem veszi meg mert pl neki nem telik rá, én megvenném neki egy szó nélkül, ha ezzel örömet tudok neki okozni.
2020. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Nagyon sok dolognak csak akkor van értelme ha te magadnak dolgozol érte. A normális emberek is úgy vannak vele, hogy ezt maguknak szeretnék megszerezni. Például sosem vennék a páromnak autót mert ez olyasmi amit nem fogsz igazán értékelni ha nincs mögötte az a sok óra munka. Ki is húzná a nyakam ha elvenném tőle, hogy ezt egyedül érje el. De ugyan így nem vennék egyedül házat mert ez szintén olyasmi ami úgy esik a legjobban ha látod mögötte az évek munkáját.
2020. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

En igen. Legalabbis a jelenlegi kapcsolatomban, amirol tudom, hogy biztos alapokon all. Egy epp indulo kapcsolatban nyilvan nem, nem akarnam, hogy csak ezt lassa bennem a masik, de ha a parommal osszejon egy komoly egzisztencia, akarmit megengedhetunk magunknak, akkor miert ne? Siman megvennek neki akarmit, ha epp arra jarok es eszembe jut, hogy errol beszelt multkor, hogy jo lenne.

En is megkaptam mindig gyerekkoromban a szuleimtol mindent, es semmi bajom nem lett tole, hanem orultem minden egyes alkalommal, akar szulinap volt, akar csak egy random semmilyen nap.

2020. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!