Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Köztetek valaki jár ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek valaki jár ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátotokkal évekig nagyon jóban voltatok, és később összejöttetek. Hogyan történt és mi vezetett el idáig?

2020. jún. 13. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Az vezetett el odáig, hogy egy pillanatra kihagyott az agyam, mert bele mentem. Nem kellett volna elrontani, ami jó volt.
2020. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú lenne leírni..

Össze is házasodtunk..

7 év után külön élünk..

Nem egy irányba haladtunk..illetve ő semmilyen irányba nem akart haladni.

Attól hogy barátnak jó házastársnak nem..

Nem vagyunk rosszban azóta sem ,de mar nem vagyunk barátok.

Csak épp nem gyűlölködünk mint legtöbb váláskor..

Sajnálom, hogy úgy házasodtam, hogy nem voltam igazán szerelmes.

Sajnálom hogy nem lehet már gyerekem, meg sokminden mást is..

De ezért nem ő a hibás, hanem ketten.

Amit elrontottam az az, hogy azt hittem az utolsó esély hogy családom legyen..hoztam ehy rossz döntést es ugyanúgy nincs családom.

2020. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszú lenne leírni de a legjobb barátomból lett a párom mai napig jól megvagyunk. Úgyhogy ez nem ritka, hogy barátságból szerelem lesz.
2020. jún. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!