Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 24 éves nő vagyok Ő viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 24 éves nő vagyok Ő viszont 28 és Arab Volt már köztetek aki hasonló cipőben járt?

Figyelt kérdés
Bárhogy is értsd,Randi,párkapcsolat,együttélés
2016. okt. 6. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan ennyi agyhalott nő van manapság?
2016. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Állítólag a nőknek nem tetszenek ezek a koromfekete, visszataszító külsővel áldott, primitív Allah-imádók. Mégis minden napra jut legalább egy leendő háremtag által kiírt kétségbeesett kérdés.
2016. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Muszlim párom van, bár nem arab, ha szeretnél, kérdezz nyugodtan.
2016. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Az albánok nem érdekelnek?

Dolgoztam albán pékségben...

Róluk tudnék egy-két dolgot mesélni, garantálom minden (normális)nőnek elmenne tőlük a kedve.

2016. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Én más típusú férfiakhoz vonzódom, szóval nem jártam még hasonló cipőben, és kicsi az esély arra, hogy meg is történjen.

Azt tudom, hogy vannak problémás renitensek köztük (akik robbantanak, erőszakolnak, gyerekeket dobálnak át a kerítésen), meg olyanok is, akik normálisak (akikről tudom, hogy hasonló párja van - nem tudom azoknak a férfiaknak a származását, csak annyit, hogy az a térség - azoknak normális párjuk van, értelmiségiek, rendesen dolgozó emberek, és már évek óta együtt vannak, még jóval a migránsprobléma előtt is együtt voltak - az egyik egy volt kolléganőm és a barátja, a másik pedig egy másik volt kolléganőm lánya és a férje, náluk már gyerek is van).


Nő vagy, járj nyitott szemmel, akár arab férfiról van szó, akár nem.

2016. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

18 eves naiv kislanykent volt dolgom egy arabbal. Odaig fajult, hogy le kellett tiltanom, mert zaklatott mindenhol es kitalalta hogy majd odakoltozom hozzamegyek es felveszem a vallasat.

Csak azt tudom mondani, hogy menekulj

2016. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Udvarolt nekem régebben egy arab férfi. Akkor lett vége az ismerkedésnek, amikor feljöttünk hozzám és wc-re kellett mennem. Ugyanis hisztizett, hogy had kísérjen el a wc-re és végig akarta nézni, hogy elvégzem a dolgom. Nagy veszekedes lett belőle. Aztán örültem, hogy csak a randiig jutottunk :D
2016. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell rögtön általánosítani és állatként beszélni róluk!

Az én édesapám arab és soha az életben semmiben nem szabályozott minket, se engem, se húgomat, anyát meg pláne nem! Nem kellett felvenni az ő vallását, nem kellett csadort viselnünk, még akkor sem, mikor kint voltunk a szülővárosában. Nem szólt bele, hogy mit veszünk fel. Egyszóval egy áldott jó ember és apa.

De azért fogadni merek, azok akik ilyen stílusban nyilvánulnak meg, még az életben nem beszéltek egy arab emberrel sem, azt sem tudják mi fán terem pl maga a vallás, meg úgy általában az arabok, csak át van mosva az agyuk a sok szarral, amit a tv-ben összehordanak és sokszor összehazudnak.. Persze mindenki bekajálja és ítélkezik ezerrel, anélkül, hogy bármit tudna róluk.. Nyilván van köztük sok idióta meg olyan, aki totál korlátozni akarja a nőt, én is ismerek ilyet, de ilyen ugyanúgy van pl a magyarok között is..

2016. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van a rokonságomban félig afgán, ő tündéri ember, ugyanakkor irtózatos cirkuszt tud lecsapni, ha a felesége munkát akar vállalni. Az apja volt a vérbeli afgán, aki lerúgta a terhes feleségét a lépcsőn. Utána nem sokat vett részt a család életében szerencsére. Hozzáállását jól mutatja, hogy a második (szintén afgán) felesége néhány év egy másik országba menekült gyerekeivel együtt. Nyitott szemmel, menekülő úttal kezdenék velük, mert vannak rendes emberek közöttük, de a kulturális különbségeket tagadni meglehetősen nagy butaságra vallan. Fehér emberek között is vannak állatok (l. balkáni nációk, akár magyarok), de a közel-keletieknél még elfogadottabb a nők másodrendűsége.


Én indiaival voltam 1,5 évig együtt, azért szakítottunk, mert bár ő Nyugat-Európában született és él, mégis úgy gondolta, hogy egyetem helyett 18 évesen el kéne vele mennem Svédországba, ahol 3-4 gyereket kéne vállalnom. Nyoma sem volt a skandináv liberalizmusnak nála.

2016. okt. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!