Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, megcsalt az exével több mint 3 év kapcsolat után. Járt már köztetek valaki ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

Ő életem első szerelme, teljesen lenyűgöz a személyisége, nagyon nehezen tudom elengedni, őszintén még magam sem vagyok benne biztos hogy el szeretném-e engedni. A lány azt mondta, hogy szeret, de akárhogy szerettem volna ennek nem mondta ki az ellenkezőjét. Leittam magam mikor beszélgettünk, egy utolsó riherongynak lehordtam és mikor mondtam neki, hogy mondja ki, hogy nem szeret és többet nem zaklatom, hagyom, hogy az exével lehessen azt mondta nem fog hazudni ebben sem, (tőle tudtam meg hogy megcsalt.) mert tényleg szeret.

Nem tudom mi tévő legyek! :/ 20+/F



2019. febr. 28. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez nagyon fájdalmas lesz, de mindenképp szakíts! Ha megbocsájtod neki tuti hogy megteszi megint.

Hidd el lesz egy olyan nő aki csak veled akar majd lenni ;) Csak a lényeg, hogy ne csinálj hülyét magadból. F/28

2019. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt csak te tudod eldönteni hogy meg tudsz-e bocsájtani.Azért azt is érdemes figyelembe venni hogy aki megcsal abban benne van a hajlam.Magyarán meg tud csalni.Most is máskor is.
2019. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És azt elmondta miért csalt meg, ha szeret? Mert én is szeretem a párom 7 év után is szenvedélyesen, de SOHA nem tenném ezt vele. Eleve nem is érdekel más! Akkor sem, ha álmaim lovagja! És ezt halálosan komolyan mondom!

Szóval hogy lehet ez???

2019. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog a megbocsájtás, de neked kell tudnod, hogy képes vagy-e rá. Nyilvánvalóan ez nem is hiba/törés a kapcsolatban, de hülye csak akkor leszel, ha még egyszer megcsinálja veled és akkor sem teszed lapátra.
2019. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj neked kell eldönteni mi a jó neked de vedd figyelembe hogy az érzéseid csalanak mivel ő beked az első én is jártam ilyen helyzetben ha szeretnéd nyugodtan írj nekem beszélhetünk róla. Gondolj bele ezekután megbíznál benne? Tudnád ugyan úgy szeretni? És jó lenne neked ha kibékülnél vele? Ezekre te tudod a választ és csak magadra gondolj.
2019. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 4-essel egyet értek. Meg lehet bocsájtani egy megcsalást szerintem is. Akinek a büszkesége a legfontosabb értéke, az bajban van. Egy 50 évig tartó, nagyjából boldog párkapcsolatban nagyon sokakat megcsalnak. A 2. eset necces volna már, de élhettek kicsit nyitott kapcsolatban is.

Te tudod a választ, mi fontos neked, az biztos, hogy közel tökéletes nőt nehéz találni.

2019. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok és hogy értelmes válaszokat kaptam.

Őszintén, gondolkodtam rajta, hogy második esélyt megérdemel, mivel elém állt és megmondta... de kicsit azért rágódok még rajta. További szép estét nektek!

2019. febr. 28. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. Nálam a különbség az volt, hogy nem ő mondta el hanem lebukott és engem hibáztatott ráadásul nem is védekezett és akár terhes is maradhatott volna. Az én helyzetemben nem lehetett folytatni a kapcsolatot. Én a te helyedben viszont egy esélyt adnék neki.
2019. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ha megbocsájtanék neki ezek után csak dugásra használnám meg unaloműzésre túl sokat ne várj a kapcsolatól.
2019. márc. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jo lenne ha lenne minden fiatalabb sracnak egy igazi ferfi peldakepe az eletben, mondjuk az apja vagy nemtudom vagy leszallna az egbol Marlon Brando vagy a kerdezo kedvenc focistaja, lenyeg, hogy egy hiteles ferfi szemely akire felnez es minden ferfi neveben megmondana a kerdezo sracnak, hogy “NE! Ne tedd!”

Ez nagyon fajdalmas lesz igen, de nem szabad megbocsajtanod! Hidd el, nem lesz ez olyan jo. Soha tobbe. Egyikotoknek sem. Ez mar nem lesz ugyanolyan kapcsolat, egy par nap/het es sosem fogod ugyanugy szererni, sosem lesz olyan fontos es felnezni sem fogsz ra ugy mint ezeleott. Meg nem erzed de igy lesz. O sem rad. Hiszen mar massal kefelt. Nem leszel igazi ferfi a szemeben. Es a sajat szemedben sem. Mas farka dugta a baratnod puncijat es te utana ugyanugy neznel ra? Ez a tuske mindig ott lesz, szepen lassan mint egy betegseg ugyis elhidegultok.

De tehetsz valamit amivel 1, Magadnak bizonyitasz es ez a legfontosabb 2, A baratnod szemeben is ferfi maradsz, az a pasi aki kidobta mert megcsalta, az akit nem kellett volna megcsalni es mekkora hulye voltam. Haritsd ra ezt a terhet, elvegre neki kell viselnie, ne vedd at tole. Ugysem fog mar mukodni, hidd el nekem! Tapasztalat. En se hallgattam senkire. Csak pazarlod az idodet. De fiatal vagy meg es tapasztalatlan nem tudhatod, nekem sem volt senki aki igazan megmondta volna mit tegyek, mert ilyen erzelmek kozott nehez az osztoneinket meghallani es hajlamosak vagyunk elgyengulni. De nem lehet, nem szabad. Par hetig lesz csak rossz! Hidd el ezt is! Nem erdemel meg teged ha igy hatba dofott. Vannak emberek akik elturik ha a parjuk massal van, de az kozos beleegyezes alapjan, majdhogynem a ferfi akaratara tortenik, de velemenyem szerint ott komoly gondok vannak fejben, persze biztos lepontoznak majd emiatt, de en nem tudok ferfikent tekinteni rajuk.

Te ne legyel ilyen, ez egy anonim oldal es nem tudhatod milyen ember aki tanacsot ad. Lehet ha latnad oket eloben, nagyon nem akarnal olyan lenni. Ezert irtam, hogy kar hogy nincs egy peldakep akihez ilyenkor fordulhatna az ember. En most oszinten segiteni akarok neked, ne hagyd magad palira venni. Nem szeret mar. Max szeret mint egy cuki kutyat, mint tarsasagot, baratot. De ha felre tudott menni akkor ezt a doglott lovat mar ne rugdossuk, hogy menjen tovabb. Kerdezted jartunk-e ebben a cipoben a valasz IGEN. Ketszer is, egyszer rosszul egyszer meg jol dontottem. Erezni lehetett egyszeruen az elet minden pillanatan, hogy jol vagy rosszul dontottem-e. Az egyik egy lejton elindulas volt (utana meg masfel evig) a masik ut felfele vezetett ami lehet, hogy eloszor nehezebbnek tunt de ez az elet, ha fejlodest akarsz azert tenni kell! De meg mindig kellemesebb hosszu tavon mint felve a kihivasoktol, megfutamodva az elenk allitott feladattol, gurulni le a melysegbe, ahonnan mar sokkal nehezebb a visszaut, es mennyi lehetoseget hagytal ki ez ido alatt? Azt mar sosem tudnad meg! Szoval hajra, fel a fejjel! Vegulis te dontod el merre indulsz.

2019. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!