Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzelmeken alapuló szerelem /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmeken alapuló szerelem / párkapcsolat létezhet / előfordulhat ?

Figyelt kérdés

Helló !

Én egy huszas éveinek közepén járó lány vagyok aki egy kicsit másképp viszonyul az emberi kapcsolatokhoz. A lényeg hogy nálam nagyon kis szerepe van a szexualitásnak és a szexnek az érdeklödés terén... azt mondanám hogy aszexuális vagyok illetve azon belűl demiszexuális ( aki nem ismeri ezeket az kérem vegye igénybe a Google-t ) nem mondom hogy egyáltalán nem lennék képes valakivel szexelni de ahhoz hogy ez megtörténjen más téren sokkal erősebb vonzalomnak kell kialakulnia az illetővel... hülyén hangzik de előbb szeretnék minden fizikai kapcsolat nélkül beleszeretni valakibe ami önmagában nem különös... de a mai világban ugy vettem észre ha nem rögtön a szex a téma akkor már nem is érdekes a másik ember...

Az érdekelne hogy szerintetek manapság összejöhet-e egy főképp érzelmeken alapuló kapcsolat vagy ez csak egy Young adult vágyálom ?



2020. jún. 14. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Összejöhet. Simán vagyunk még jó páran, akik először testiség nélkül esünk szerelembe, aztán jöhet a szex. A legtöbben, akik szexelnek, és utána kezdenek el kötődni a másikhoz, összekeverik a fizikai vonzalmat a szerelemmel.
2020. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Starry Sky : Igen. Ez igy van. És nem tudom miért engem ettől a hideg kiráz. Mintha visszafelé akarna mindenki mindent kezdeni és ez olyan primitiv... nem tudom ennél jobban megfogalmazni...
2020. jún. 14. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Az, primitív. Ez egy tudatlan társadalom, de a jó hír, hogy vannak kivételek. Nem is olyan kevés.
2020. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem vagyok ugyan sem demi sem a,de nekem is kellett mindig érzelmi kötődés és bizalom ahhoz,hogy lefekudjek valakivel. Eddig három fiúval voltam együtt,mindhárommal kapcsolatban voltunk,és csak a szerelem kialakulása után feküdtünk le egymással. :)

21N

2020. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

sokan vagyunk, sok félék és sok féle képpen éljük meg az életünket. sokan vannak, akik jobban engednek az ösztönöknek, míg mások érzelmesebbek, intellektuálisabbak eltérőek a prioritások, fontossági sorrend. ráadásul az érzelmeken, ösztönökön kívül a társadalmi szocializáció is nagyban befolyásolja, hogy ki hogyan közelít a dolgokhoz. viszont mindenféle ember van, így legalább lehet válogatni...

,-))


én is inkább intellektuálisan, érzelmileg és csak aztán szexuálisan vonzódom. sőt aki intellektuálisan nem partner, azzal el sem tudom képzelni, hogy szexuálisan működjön bármi.

2020. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!