Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már szerelmes valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes valakibe akiről kiderült,hogy kamu profil vagy volt már olyan, hogy kamu profilról beszélgettél valakivel és szerelem alakult ki?

Figyelt kérdés
Olyan embereket keresek akik hetekig, hónapokig esetleg évekig beszélgettek valakivel kamuprofilról vagy kiderült, hogy akivel beszélgetnek az kamu ember (nem ő van a képeken stb).

2020. jún. 16. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Jópár éve még próbálkoztam a kamuprofilos ismerkedéssel - meglepetésemre nem sikertelenül. Azt nem állítom, hogy szerelem alakult ki, de pár randit azért sikerült összehozni. Ma már sajnos (vagy nem sajnos) kevésbé toleránsabb a társadalom.
2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

volt már, hogy 1 év után vagy több idő utan jottem ra, hogy a férfi kamu profilrol van

gerinctelenek az ilyenek

2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg aki hajlana rá, az mesélne nekem erről az "élményről"? Ilyen történeteket "gyűjtők".
2020. jún. 16. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt voltam egy társaságba egy sráccal aki legalább fél évig volt belezúgva egy olyan egyértelműen kamu profilba, hogy nemigaz.

Igazából a profil jól volt megcsinálva, tényleg sok kép, közös képek a szintén kamuprofilos barátnőkkel. De azért na, lehetett tudni, hogy sunyulás van. Sose találkoztak..

2020. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Anikó showban láttam olyan részt, ahol a pasi küldözgette a pénzt rendesen a kamuprofilos nőnek.
2020. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így jártál, vagy miért gyűjtesz ilyen sztorikat?
2020. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy könyvhöz készítek anonim interjúkat.

Főleg olyan embereket keresek akik ilyen "kamu profilok" voltak

2020. jún. 17. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!