Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan egykori nagy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egykori nagy szerelmed akitol nem tudsz szabadulni?

Figyelt kérdés

Akinel tenyleg ugy erezted hogy a nagy Ö, osszejottetek egyutt eltetek boldogan aztan valamiert meg sem mukodott.

Szakitottatok de meg evek multan sem tudtad teljesen elengedni, vagy ha pl ujra felkeresne visszamennel hozza. Volt nektek ilyen?



2020. jún. 18. 02:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs. Akivel nem mukodik, az nem nagy szerelem, maximum annak indult, de a szakitasok pillanataban mar egyaltalan nem ereztem semmit a masik irant, es ez maradt meg bennem, nem a kezdetek. Nem mennek vissza senkihez.
2020. jún. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de sajnos már nem tudom hogy hol él
2020. jún. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Van, igen
2020. jún. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Van , igen.
2020. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Van, de elengedtem.
2020. jún. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
Olyan volt, akiről azt hittem, hogy ilyen. Ha visszajönne, nem fogadnàm vissza, max akkor, ha komolyan megvàltoztunk mindketten, bizonyíthatóan. Utóbbira kb semmi esély, szóval elengedtem a gondolatàt.
2020. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Igen és minden tökéletesen működne a mai napig ha nem más a jovokepunk így meg rosszabb. Hobbi, érdeklődés körök, szex, végzettség hasonló vagy egy, de ő családra vágyott én pedig nem. Mai napig fáj de ez van.
2020. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon érdekes, leírnátok hogy és miért lett vége? Aki ennyi idővel után is bennetek marad azert azt érdemes elemezni nem?
2020. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, van, már 2 éve nem tudok megszabadulni tőle, mindenkiben ő jó tulajdonságait keresem. Szakítottam vele, de nem jönnék vele újból össze. Egyrészről azért, mert egyszer megcsalt, másrészről azért, mert folyamatosan elhanyagolt, és miután szakítottam vele, bevalotta, hogy soha nem volt szerelmes belém.
2020. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen, 6 éve szakítottunk. Ő volt az egyetlen férfi, akibe valaha szerelmes voltam. Nagyon nehezen dolgoztam fel, évek kellettek. Most már nem gondolok rá napi szinten, közben férjhez mentem, de azt hiszem akkora nyomot hagyott benne, hogy sosem fogom elfelejteni teljesen.
2020. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!