Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ki fog szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki fog szeretni belőlem, vagy csak elmúlt a kezdeti rózsaszín köd és most normális a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ez a második kapcsolatom, az első nem volt valami “egészséges” mert érzelmileg kihasználtak, manipuláltak...

Szóval lassan 5 hónapja együtt vagyok a barátommal, előtte 3 hónapig csak ismerkedtünk de nagyon megtetszettünk egymásnak.

Március óta oda is költöztem hozzá, azóta folyton együtt vagyunk. Együtt töltöttük az áprilist a karantén idején, akkor egész nap beszélgettünk, szeretkeztünk, főztünk, együtt zuhanyoztunk stb.

Májusban visszamentünk dolgozni (egy helyen dolgozunk) és akkor is együtt laktunk + együtt jártunk dolgozni.

Néhány hete viszont fura lett. Előtte folyton mondogatta hogy szeret, szerelmemnek becézett, ha 1 napra hazajöttem máris hiányoztam neki. 1-2 hete alig becéz, és most már 2 napja vagyok itthon és nem hívott vissza, ahogy eddig.

Most van hogy amikor ott vagyunk a lakásban, nem is beszélgetünk és hogy nem is szexelünk annyit.

Állítása szerint szeret, csak nem szereti mondogatni.. akkor az elején miért mondta annyit?

Ha megölelgetem látszik hogy jól esik neki, de ő csak akkor ölel ha jövök vagy elmegyek otthonról.


Félek, hogy valami elcsesződött. Június elején volt 2 nagyobb vitánk is, azóta van ez. Félek hogy már nem szeret, nem akarok megint akkorát koppanni mint az exemmel. Józan ésszel azt gondolnám, hogy az a normális hogy eltűnik a lila köd és hogy utána élünk együtt szeretetben, ami most van és már ennyi idő után tudjuk hogy szeretjük a másikat így nem kell

mondogatni...

Viszont az előzményeim miatt félek attól, hogy baj van. Az előzö is a szakitáskor vágott a fejemhez mindent, hogy alig szeretett, hogy rossz volt velem...

A barátom állítása szerint megmondaná őszintén ha baj lenne, bízhatok benne azt mondta. De nekem valami furi, rossz érzésem van. Biztosan csökkentek valamennyire az érzelmei, mert az első hónapokban nem ilyen volt. :(


2020. jún. 21. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen normális egy kapcsolatban, összeszoktatok és szeret a párod biztosan.
Valóban lehet valami baja, amit nem mond el, talán az érzelmei is csökkenhettek kicsit.
23 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

5 hónap alatt semmilyen szinten nem kéne elmúlnia a lila ködnek, az iszonyat kevés idő. :(

De tény, hogy a veszekedések tudnak "hidegiteni" az emberen, illetve, akár az is lehet, hogy kicsit sok már neki ez az összenoves.

2020. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ez jó hamar elmúlt, ha ennyire az elején ez van. Oka van annak, hogy valaki megváltozik.

A legelején meg szeretlekkel dobálózni, hát... Nagy érzelmi tartalom nem lehetett mögötte. Szerintem csak a testiséget szerette, aztán ráunt.

2020. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleinte sem volt igazán szerelmes, maximum fellángolás.

Vagy esetleg ő ilyen típus, rád unt hamar, sokat voltatok együtt.

Ezek tippek.


Hány évesek vagytok?

2020. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!